Foto me vajzën nga Aeroporti/Rudina Hajdari bën thirrje: Kujdesuni për veten

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputetja Rudina Hajdari është një ndër deputetet e cila përpiqet të jetë shumë pranë me qytetarët e të jap këshilla për të mirën e tyre.

Ditën e sotme Hajdari ka publikuar një foto në rrjetin social ku është së bashku me vajzën e saj në Aeroportin e Rinasit.

Shihet qartë që nënë e bijë respektojnë masat për parandalimin e virusit të padukshëm.

Të dyja, shihen të përqafuara ndërsa Hajdari i bën thirrje të gjithëve të kujdesen për veten dhe njëri-tjetrin.

Postimi i plotë

“Kujdesuni për veten dhe për njëri-tjetrin. Mendjet dhe zemrat tona janë me çdo person të prekur me COVID-19 që po kalon kohë të vështirë, dhe me familjarët që kanë humbur njerëzit e tyre të dashur”

 

Bo.Ba/fjala.al

Të fundit

3 fëmijët në arrest, nëna në hetim/ Policia zbardh ngjarjen horror në Durrës

Policia e Durrësit në deklaratë për mediat ka zbardhur detaje nga vrasja horror në Durrës, ku  H.M 19-vjeç ka...

Ashpërsohen masat për ndotësit e mjedisit gjoba nga 13-26 milionë lekë për shkelësit

Ashpërsohen gjobat për të gjitha ato subjekte apo individë që shkaktojnë ndotjen e mjedisit apo hapësirave publike, por fokusi është vënë tek ndotja e...

PS fushatë anëtarësimesh të reja/ Veliaj: Rezultati është te kutia e votimit

Fushata e anëtarësimeve të reja në Partisë Socialiste ka vijuar edhe në Njësinë 7 në kryeqytet. Drejtuesi Politik i PS për Qarkunt e Tiranës, Erion...

Rama ndan lajmin e bukur: Shqipëria është destinacioni më i mirë në Evropë për 2023

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një lajm shumë të mirë për të shqiptarët. Barometri i Turizmit i OKB-së ka bërë të...

Vrasja e 50 vjeçarit në Durrës, arrestohet njëri nga djemtë e tij

Arrestohet djali i madh i familjes Meta për vrasjen e kryefamiljarit në Durrës. Gazetari Leonidha Musaj raportoi më herët se policia kishte gjetur gjurmë...

Lajme të tjera

Web TV