Aksidenti në Vlorë, ndërron jetë në spital 25-vjeçari nga Korça

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Ka ndërruar jetë në spital, drejtuesi i automjetit të përfshirë pasditen e sotme në aksidentin pranë fshatit Fushë Dukat, Vlorë.

Viktima është shtetasi me iniciale R. Sh., 25 vjeç, banues në Korçë.

Duke drejtuar automjetin tip Seat shoqëruar me dy pasagjerë të tjerë, ai humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me murin anësor të rrugës.

Të tre u transportuan me urgjencë në spital, por fatkeqësisht 25-vjeçari nuk ka arritur dot t’iu mbijetojë plagëve të marra.

Dy pasagjerët e tjerë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./En.Br./Fjala.al

Vlorë/ Makina del nga rruga, plagosen tre persona

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV