Video/ Rihanna na prezanton me sozinë e saj, e quan motër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Thonë se çdo njeri e ka sozinë e tij nëpër botë. Kur je i famshëm e ke edhe më të lehtë ta gjesh atë.

Kështu i ka ndodhur edhe këngëtares së njohur Rihanna, e cila e ka gjetur sozinë e saj dhe madje i thotë motër.

Ajo është 28- vjeçarja Priscilla Beatrice, e cila postoi një video pak ditë më parë ku tregonte ngjashmërinë me këngëtaren dhe të gjithë u habitën.

Priscilla ka rënë në sy edhe të vetë Rihannës e cila i ka bërë një koment ku i thotë motër. Ky koment e ka emocionuar shumë vajzën, e cila duket një admiruese e zjarrtë e këngëtares./Sa.Ka/Fjala.al

 

View this post on Instagram

 

?? Repostando aqui

A post shared by Priscila Beatrice? (@priscila.beatrice) on

Të fundit

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur...

Himara nis sezonin turistik/ Fluks turistësh nga Anglia, Gjermania e Zelanda e Re

Himara tashmë e ka nisur sezonin turistik duke sfiduar edhe motin e paqëndrueshëm. Numri i turistëve është në rritje ndërsa janë kryesisht te huaj ata...

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë nga familjarët e saj. Ngjarja e...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Rita Lati zbulon parodinë që e bëri të famshme (Video)

Rita Lati ka ushqyer me humor publikun shqiptar prej dekadash, duke shkruar emrin e saj krah aktoreve më të dashura. Në fillimet e saj u...

Lajme të tjera

Web TV