Yuri Kim viziton Lëpushën/ “Është vërtetë e bukur, shpresoj të kthehem së shpejti”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka zgjedhur që për pushime të vizitojë edhe veriun.

Destinacioni i saj i radhës ka qenë Lëpusha, një zonë e cila ndodhet në Malësinë e Kelmendit, në Shkodër.

Nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, ajo shkruan se Malësia e Shqipërisë është vërtetë e bukur ndërsa nuk mohon edhe dëshirën për t’u rikthyer sërish.

“Malësia e Shqipërisë është vërtet e bukur. Shpresoj të kthehem së shpejti përsëri”, shkruan ajo. /Er.Ke/Fjala.al/

 

View this post on Instagram

 

The Highlands of Albania are truly beautiful. I hope to go back again soon.

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on

 

Të fundit

VIDEO/ Inter “ngec” në barazim ndaj Cagliarit, shtyhet festa e titullit për zikaltërit

Cagliari ndal Interin në “San Siro” në një barazim 2-2 dhe i detyron zikaltrit ta fitojnë derbin e javës...

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron ku diskutuan në lidhje me...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Lajme të tjera

Web TV