Sarandë/ Iu gjet pistoletë në brez, arrestohet i riu

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Një operacion policor i zhvilluar në Sarandë nga seksioni Anti-drogë dhe Forcat ‘Shqiponja’ kanë bërë të mundur arrestimin e një të riu.

Mësohet se pas kontrolleve të disa makinave është bërë e mundur arrestimi i një të riu i cili udhëtonte me një mjet me targa greke.

I riu udhëtonte me një pistoletë në brez dhe është arrestuar menjëherë, ndërsa gjithashtu po bëhet një kontroll i imtësishtëm i mjetit./Re.Gu/Fjala.al

Të fundit

Faqet e para/Pasqyra e shtypit, e martë 20 tetor 2020

Të nderuar lexues, kjo është një pasqyrë e faqeve të para të disa prej gazetave kryesore, për ditën e...

Zyrtare, Moska do të nisë vaksinimin kundër koronavirusit brenda javësh

Kryetari i Moskës, Sergei Sobyanin, ka thënë se vendi që ai udhëheq do të nisë vaksinimin masiv kundër koronavirusit në periudhën “dhjetor-janar”, teksa synon...

Moti, kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë ditës

Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në pjesën...

Leonard Karaj: Rama, një diktator në demokraci

Kërkimi i mandatit të tretë rresht si kryeministër nga Edi Rama, po përkthehet nga kundërshtarët e tij si “instalim diktature”… Rrugëtimi i Ramës në...

Lajme të tjera

Web TV