Arilena Ara pjesë e ‘Milan Fashion Week’

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Pandemia ka ndryshuar mënyrën se si industria e modës po i afrohet publikut me krijimet e reja. Javët e fundit, gjithçka është zhvilluar online.

“Milan Fashion Week” këtë vit i është lënë në dorë stilistes së famshme kineze, Sara Wong.

Nën moton “Për Gratë e Fuqishme”, Sara Wong ka ftuar 8 figurat (vajza dhe gra) ndërkombëtare më me influencë në botë për të interpretuar koleksionin e ri.
Mes 8 vajzave të përzgjedhura nga e gjithë bota ishte edhe Arilena Ara, e cila ka shkëlqyer, siç bën zakonisht.

Këngëtarja e mirënjohur flet për veshjen e saj, teksa duhet ta pranojmë se përzgjedhja e saj për të qenë pjesë e këtij kasti nuk është e rastësishme dhe sigurisht do i shërbejë edhe në të ardhmen. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Qarkullonte me çifte me vete, pranga 22-vjeçarit në Vlorë

Policia ka parandaluar një ngjarje e mundshme kriminale në Vlorë, ndërsa në pranga ka rënë një 22-vjeçar që lëvizte...

‘Deti’/ Mitsotakis: E drejta e zgjerimit 12 milje, s’vihet në diskutim

Kryeministri grek, Kirikakos Mitsotakis, ka replikuar me ish-kryeministrin Aleksis Tsipras, i cili kishte kërkuar mocion me debat për çështjet e diplomacisë greke. Nga salla e...

‘Prisni opinionin e Venecias’, Rama: Parlamenti do votojë pa humbur kohë

Kryeministri Edi Rama ka refuzuar apelin e Komisionerit të BE, Oliver Varhelyi, për të pritur qëndrimet e Komisionit të Venecias për Kodin Zgjedhor. Kreu i...

FOTO/ Kujtime, lumturi dhe dashuri mes nënave e fëmijëve në burg

Fotoreporterja Jadwiga Bronte kaloi 10 muaj në dy burgje të ndryshme moldave për të realizuar projektin “kujtimet e bukura”, i cili synon të krijojë...

“Kuvendi të presë përgjigjen e Venecias”, Basha reagon pas deklaratës së Varhelyi

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së Komisionerit për Zgjerimin Oliver Varhelyi, i cili tha se Kuvendi duhet të presë...

Lajme të tjera

Web TV