Paskuqan, një i moshuar bie nga lartësia e banesës së tij

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 61-vjeçar ra nga lartësia e banesës së tij, në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje, rreth orës 17:30.

Mësohet se i aksidentuari u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. ​

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Rëniet nga lartësitë, sidomos për personat që punojnë në ndërtim nuk janë të pakta në vendin tonë. Shumë prej tyre janë humbur jetën për shkak se nuk kanë zbatuar rregullat e sigurisë teknike.

la.mi/fjala.al

Të fundit

Dropulli grek apo shqiptar? Plas “sherri” mes deputetes së PS-së dhe gazetarit Marin Mema (Dokumentari dhe debati i plotë)

Një ditë më parë në Top Channel u transmetuar dokumentari i radhës i “Gjurmë Shqiptare” të gazetarit Marin Mema....

Horoskopi, 18 janar 2021

DASHI Në letër ka komplikime dhe zgjedhje të vështira për të bërë. Nëse jetoni dy marrëdhënie në të njëjtën kohë, duhet të kuptoni se në...

Aleksej Navalnyn e arrestojnë pasi mbërrin në Moskë

Kritiku i ashpër i Kremlinit dhe aktivisti politik Aleksej Navalny u arrestua, pasi u kthye në Rusi të dielën. Me vendimin për kthim ai...

Makina i gjendet e djegur në Pukë, zhduket në Shqipëri ish-arbitri italian

Prej 10 ditësh ish-arbitri italian i futbollit Davide Pekoreli është zhdukur pa lënë gjurmë në Shqipëri. Mediat italiane raportojnë mbi ngjarjen e mistershme, ku ndër...

“A do dilje me një djalë më të ri?” Armina Mevlani jep përgjigjen e papritur

Armina Mevlani është pyetur në rrjetet sociale nëse do të martohej me një burrë më të ri se vetja dhe ajo tregoi nuk i...

Lajme të tjera

Web TV