Tentoi të fikte zjarrin në banesën e tij, shqiptari pëson djegie të rënda

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një shqiptar ka pësuar djegie të rënda në trup, teksa tentonte që të shuante zjarrin në banesën e tij.
Ngjarja ndodhi në Itali. Mediat italiane raportojnë se 43-vjeccari ndodhet i shtruar në terapi intensive në spitalin Circolo di Varese.

Mbrëmjen e së shtunës, një shpërthim ndodhi brenda një shtëpie të pabanuar në Karbonat, e cila sapo ishte nxjerrë në ankand, e cila shkaktoi edhe një zjarr.

43-vjeçari, kur dëgjoi zhurmën, u fut me shpejtësi në pallat nga frika se dikush ishte brenda në pritje të shpëtimit, por mbeti vetë brenda duke luftuar me flakët. Zjarrfikësit e komandave provinciale të Como dhe Varese ishin në vendngjarje./e.t

Të fundit

Izraeli nis hakmarrjen, sulmon me dronë dhe raketa Iranin

Izraeli, ka lëshuar mëngjesin e së premtes, raketa në një sulm hakmarrës kundër Iranit. Kjo është konfirmuar nga një zyrtar...

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e sotme

Pellgu i Mesdheut tashmë po ndikohet nga një masë ajri e ftohtë, duke sjellë mot të paqëndrueshëm në vendin tonë. Në vendin tonë moti do...

Horoskopi i ditës, e premte, 19 Prill 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kohët e fundit nuk keni pasur shumë fat në dashuri, por tani mund të filloni të rikuperoheni, ndaj hapuni më shumë me të tjerët...

Liverpool mposht Atalantën por eliminohet nga Europa, Leverkusen mbetet e pathyeshme

Atalanta nxjerr jashtë Europës Liverpoolin. Skuadra bergamaske u mposht 0-1 në shtëpi nga “The Reds”, por kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League falë suksesit...

Lajme të tjera

Web TV