Viral në rrjetet sociale/ Nard Ndoka: Jam baba i memeve

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-deputeti i Nard Ndoka ka folur për memet në rrjetet sociale duke thënë me shaka se është “Baba i memeve”.

I pyetur nga gazetari Ervin Kurti lidhur me një koment për gjithë çfarë ndodh në rrjetet sociale, Ndoka u shpreh: “Unë jam baba i memeve”.

“Unë jam baba i memeve. Është interesante se ka krijimtari gjithë andej. Nuk e di pse ma vendosin mua e nuk i mbajnë për vete. Kam thënë kur kam qenë ministër pirja e duhanit shkurton cigaren.”, u shpreh mes të tjerash Ndoka.

Ai është bërë shpesh viral në rrjet për shkak të deklaratave të tij, të cilat jo pak herë janë kthyer në meme.

 

 

Pa.Va/Fjala.al


Të fundit

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 23 korrik 2021

Dashi Do e kuptoni më mirë gjatë kësaj dite se marrëdhënia në çift nuk i përmbush të gjitha objektivat e...

Ndodh pas 97 vitesh! Punimet zhvendosin bustin e Çerçiz Topullit nga sheshi i Gjirokastrës

Punimet në sheshin kryesor të Gjirokastrës, bënë që për herë të parë pas 97 vitesh, busti i heroit Çerçiz Topulli të zhvendoset. Ndërsa në Gjirokastër...

Confernece League/ Baseli i Xhakës dhe mposht Partizanin, bie keq edhe Shkupi

Basel shumë i fortë për Partizanin! Skuadra zviceriane ka likuiduar ekipin e Ilir Dajës me rezultatin e thellë 3-0 në Zvicër, teksa pas shtatë...

Si duhet të vinte pluralizmi? Zbulohet dokumenti i ’91-it i Ramiz Alisë

Kreu i Institutit për Studime Politike, Afrim Krasniqi ka zbuluar një dokument të vitit 1991, kur Partia e Punës në grahmat e fundit të...

“Nuk zë mend” kosovari që ‘fluturoi’ me 225 km/h me Lamborghini, ndalohet sërish në Shqipëri

Gara e çmendur me 225 km/h mes “Lamborghini-t” dhe “BMW-së” pak ditë më parë në autostradën Fier-Vlorë mori vëmendjen e të gjithëve. Menjëherë sapo u...

Lajme të tjera

Web TV