Travis Scott flet për vajzën e tij: Po bëj gjithçka që të bëhet një femër e fortë dhe e zgjuar

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Travis Scott, është duke e rritur vajzën e tij Stormi Webster që të bëhet një femër e fortë dhe e aftë.

Travis dhe Kylie nuk janë më në lidhje por ata bëjnë përpjekje për të qenë gjithmonë pranë vajzës së tyre.

Reperi ndërkohë së fundmi ka folur në lidhje me mendimet e tij për rritjen e të bijës dhe se si ai do të donte që ajo të rritej.

Në WAV Radio me Chase B, Travis tregoi se ai dhe Kylie po mundohen të bëjnë gjithçka që ajo të bëhet një grua e fortë, e sigurt dhe e aftë.

“Ndjehem sikur është mënyra më e rëndësishme tani për të mbrojtur vajzat, gratë e reja që janë me ngjyrë dhe për t’u siguruar që ata kanë njohuri se si të mbajnë veten, si të lëvizin në këtë botë, si të jenë të forta, si të mos tremben. Tani më shumë se kurrë, ato duhet të kenë një vizion”, shpjegoi artisti i “Astroworld”.

Ai shpjegoi se gjithmonë dëshiron që Stormi të jetë ‘e vetëdijshme për atë që po ndodh në botë’. Travis vazhdoi, “Si prind, unë jam gjithmonë duke i dhënë asaj njohuri, madje edhe në këtë moshë”. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

“Çfarë më panë sytë te Covid 2”, Çani flet për planin e një mbyllje të dytë

Gazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani tha se ishte në spitalin “Shefqet Ndroqi” pak ditë më parë, në...

Optikë kritike për dramën “Izraelite dhe Filistinë” të Nolit

KUMTI:“Kur refuzohet qasja paqësore e arsyes, e domosdoshme është qasja e  dhunës dhe forës”  Mexhit Prençi  1- Kryekreje theksoj se ideja për të krijuar dramën “Izraelitë...

Sot Dita Botërore e Televizionit

Sot shënohet Dita Botërore e Televizionit. Kjo ditë simbolizon komunikim dhe globalizimin në botën bashkëkohore. Kjo ditë është shpallur nga Kombet e Bashkuara në vitin...

Lokali kthehet në bazë droge, pranga pronarit dhe kamarierit, kapen mat dhe klientët

Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin e koduar “Komuna”, dhe vunë në pranga disa persona, mes tyre pronarin e lokalit që përshtati lokalin...

E fshehta e dorёshkrimit

Dorèshkrimet nuk digjen/ Mihail Bulgakov Nga Fatmir Minguli Ishin  ditёt e para tё  karantinёs e brenda shtёpisё  mё dukej  se vlera e atij rafti modest me...

Lajme të tjera

Web TV