Young Zerka flet pas ndarjes me Ronela Hajatin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Për mediat rozë çifti Ronela Hajati dhe Young Zerka ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Artistët janë përfolur kohët e fundit për arsyen që çoi në ndarjen e tyre vetëm pak kohë pasi konfirmuan lidhjen e tyre 5-vjeçare. Por, edhe pse të dy e kanë pranuar ndarjen, asnjëri prej tyre nuk ka treguar arsyen se pse i dhanë fund marrëdhënies.

Në “Shiko Kush Luan”, Zerka la të kuptohej se ndarja nuk ka qenë aspak miqësore, prandaj reperi ka fshirë dhe numrin e saj nga telefoni. I pyetur nëse i ka fshirë të gjitha mesazhet në WhatsApp që ka shkëmbyer me ish-partneren, ai u përgjigj: “Po, po! I kam fshirë të gjitha! Nuk kam lënë më asgjë!”

Ndërkohë, Ronela pas ndarjes në një intervistë televizive u shpreh se karantina e ka ndihmuar të rigjejë vetveten. “Jam shumë e fokusuar me punën, kjo karantina më ka ndihmuar shumë të rigjej vetveten, t’ja rinis punës dhe me shpresë që zoti i di të gjitha, i ka shkruar ca gjëra për ne, kështu që ndonjëherë është e kotë të kërkojmë gjëra që nuk e dimë nëse do të bëhen ndonjëherë”, tha Ronela.

Të fundit

Kërcënohet dhe denigrohet presidentja e Kosovës Vjosa Osmani

Faton Peci, këshilltari i presidentes në detyrë të Kosovës Vjosa Osmani bën me dije se kjo e fundit është...

Epidemiologu Alimehmeti shpjegon pse mund të prekesh nga Covid-19 edhe pas vaksinimit

Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti deklaron se edhe në rast se një person bën dy dozat e vaksinës ndaj COVID-19, sërish mundësi të infektohet me...

Presidenti Meta dekreton aktet normative për vaksinën antiCovid

Presidenti i Republikës, Ilir Meta miraton aktet normative për marrëveshjen e qeverisë shqiptare me kompaninë Pfizer, për marrjen e vaksinës anti Covid e konsideruar...

Veliaj dhe ambasadori i Izraelit, homazhe në Memorialin e Holokaustit: Koha të reflektojmë

Në Ditën Ndërkombëtare të Përkujtimit të viktimave të Holokaustit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, bëri thirrje për reflektim dhe për të lënë...

Policja shqiptare provokon me foton +18/ Në mes të borës gjysmë e zhveshur

Policja kosovare, Linda Aliu njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Pavarësisht motit të ftohtë, ajo ka publikuar disa foto seksi nga Brezovica. Ajo...

Lajme të tjera

Web TV