test

Wanda Nara nxeh atmosferën me foton e fundit nga dushi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Wanda Nara është nga ato që dëshiron të luajë. E bën me deklarata në media, e bën edhe përmes postime e në rrjetet sociale. Madje e bën shumë mirë, duke provokuar me foto që “bombardohen” me komente dhe pëlqime.

Para disa ditësh, mahniti me një foto e hipur mbi një kalë. Këtë herë nuk i është dashur të largohet nga shtëpia. Dushi është skena dhe Wanda Nara me siguri e ka bërë xheloz Mauro Icardin, futbollistin e PSG-së.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

E zhveshur, duke u munduar të fshehë gjoksin. Wanda shfaqet provokuese dhe shumë sensuale. Si zakonisht, në formë dhe duke ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale. Apo mos nuk kanë çfarë imagjinojnë me foton e postuar?!

Të fundit

Barazimi me Poloninë, Deschamps pas ndeshjes: Ekipi luajti mirë

Numri një i stolit të Francës, Deschamps u ndal për mediat, pas atij barazimi 1-1 ndaj Polonisë, takim ky...

Bozdo: Protesta e 11 korrikut një paralajmërim, kërkojmë qeveri teknike

Enno Bozdo, anëtar i Kryesisë së PD-së, tha në “Open” në News24 se protesta e 11 korrikut do të kërkojë përveç lirimin e liderit...

Depresioni tek gratë, nga simptomat te trajtimi

Trishtimi dhe mërzia janë reagime normale të kohëve të vështira që gjithkush kalon në jetë. Mërzitja është një reagim që kalon shpesh, por ajo...

Ukrainasi rrëfen tmerrin nga kampet ruse: Më shkulën dhëmbët për qejf

Një ukrainas që u kap rob nga rusët ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar në kampin ku qëndroi për muaj me rradhë derisa u...

Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të publikohet filmi i animuar “Shrek 5”

Sipas Eddie Murphy, filmi “Shrek 5” do të shfaqet vitin e ardhshëm. Kanë kaluar 23 vjet që kur u shfaq premiera e filmit të parë...

Lajme të tjera

Web TV