Balla uron shqiptarët për Krishtlindjen: Gjërat më të bukura të jetës nuk janë poshtë bredhit, por tek familja dhe prindërit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka bërë një urim të veçantë në vigjilje të Krishtlindjes për të gjithë shqiptarët.

Balla teksa ka publikuar një foto me familjen e tij, bashkëshorten Irisin, vajzën Melani dhe djalin Robin thekson se gjërat më të bukura të jetës nuk janë poshtë bredhit, por tek familja, prindërit dhe personat që të qëndrojnë pranë në momentet e veçanta.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Gjërat më të bukura të jetës nuk janë poshtë bredhit, por tek familja, prindërit dhe personat që të qëndrojnë pranë në momentet e veçanta.

Gëzuar Krishtlindjen👐🏼🇦🇱🙏

 


Të fundit

“Përputhen”/ Konfrontim fizik mes Brunos dhe Hysenit, largohet njëri prej tyre

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës të ditës së hënë. Pasi Bruno...

Vëllai i ish-anëtarit të “Bandës së Fierit” dhe biznesmen/ Kush është Demir Backa, 57-vjeçari që u vra sot në Fier?

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier ku 57-vjecari Demir Backa është qëlluar për vdekje nga një automjet në lëvizje. Sipas...

Lajm i Fundit/ Atentati në Fier, ndërron jetë 57-vjeçari pronar i një lokali

Ka ndërruar jetë i plagosuri pak momente më parë në Fier nga të shtënat me armë. Mësohet viktima dyshohet të jetë Demir Backa pronar i...

Rama viziton xhaminë dhe varrin e Muhamed Aliut në Kajro/ “Ishte shqiptar dhe themeloi Egjiptin e ri”

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kajro, Egjipt, në një vizitë zyrtare. Gjatë ditës së sotme ai ka vizituar xhaminë dhe varrin e Muhamed Aliut,...

Detaje të reja/ Autori qëlloi në lëvizje, i plagosuri 57-vjeçar ndodhej brenda mjetit të parkuar

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier. Sipas Balkan Web autori ka goditur...

Lajme të tjera

Web TV