Habit Françeska Jaçe: Tradhtova të dashurin dhe bëra seks në avion

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Modelja Françeska Jaçe është vënë të zgjedhë mes publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale, apo që familja t’i zbulonte lidhjen sekrete.

Françeska i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat.

Në “Afterparty me Luanën”, ajo ka treguar vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale, dhe lidhur me ish-at e saj. Gjithashtu modelja është vënë të zgjedhë mes publikimit të një fotoje in.time në rrjetet sociale, apo që familja t’i zbulonte lidhjen sekrete.

Jaçe nuk ka mbajtur sekrete duke treguar hapur se ka tradhëtuar të dashurit e saj, por pranoi se kurrë nuk do të kthehej me ta sepse ishin të “këqinj”.

Të fundit

Pak muaj pas lindjes, Arbana Osmani zbulon se vuan nga një sëmundje serioze

Moderatorja Arbana Osmani ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë. Mirëpo, pas lindjes së Diellit,...

Balluku inspekton mirëmbajtjen në segmentin Lezhë-Shëngjin: Nisim së shpejti punën për sigurimin dhe ndriçimin e plotë të rrugës

Masat e marra më herët si dhe gatishmëria në terren e grupeve të punës garantuan që pavarësisht kapriçove të motit, akset rrugore kombëtare të...

EUROPOl shkresë Shqipërisë për falsifikimin e testeve Covid: Hetoni grupet kriminale

Situata e pandemisë ka orientuar organet ligjzbatuese që të gjurmojnë grupet kriminale që mund ta shfrytëzojnë këtë situatë. Në një shkresë që mban datën 1...

“A të ka rrahur ndonjëherë babai”, Ermal Fejzullahu tregohet i sinqertë me fansin

Këngëtari Ermal Fejzullahu merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën. Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë, ku ai iu është përgjigjur pyetjeve që i kanë...

“O Tire të hëngsha mu*in hajde më jep bukë se vdiqa”, thirrja dëshpëruese e pacientes: Më vrit me duart e tua dhe ik…

Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa, janë arrestuar dhe akuzuar pasi...

Lajme të tjera

Web TV