Mes bukurisë dhe të ftohtit! Pogradeci i mbuluar nga dëbora

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ulja e temperaturave ka bërë që gjatë natës të bien reshje dëbore, duke zbardhur qytetin juglindor.

Por, përveç bukurive që të fal bardhësia e dëborës, ka edhe problematika. Kështu rrugët brenda qytetit kanë ngrirë, duke bërë që drejtuesit e automjeteve të përdorin zinxhirë.

Prej dy ditësh në gjithë Shqipërinë ka pasur ulje të ndjeshme të temperaturave, duke bërë që në zonat e thella të ketë edhe reshje bore./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Pakti i një çifti për të shkëmbyer partnerët/ Përhapje masive në Shqipëri

Pakti i një çift për të bërë seks me një çift tjetër, bashkë apo veçmas, është një eksperiencë e...

Braktisi Bashën dhe Idrizin, deputeti kandidon i vetëm në zgjedhje: Figura e gruas në fokus

Në prag të zgjedhjeve të 25-prillit, partitë politike kanë ndezur motorët e fushatës elektorale , për të grumbulluar sa më shumë vota .   Ndonëse Komisioni...

Ditë të zeza për Shqipërinë, shënohen 1130 raste të reja me Covid dhe 13 humbje jete

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4539 testime, 656 të shëruar, 1130 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit   Ministria e Shëndetësisë...

A zihesh me Markun? Rudina Dembacaj surprizon me përgjigjen

Rudina është treguar gjithmonë tejet miqësore me ndjekësit në rrjetet sociale, duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre që janë të ndryshme. Kurioziteti më i madh...

E tmerrshme! Burri masakron me thikë gruan pasi ajo fitoi llotarinë

Burri i fituesit të lotarisë prej 5.5 milion funtesh akuzohet për vrasjen e saj në tentativë pasi ajo ishte 'goditur me thikë në fytyrë'...

Lajme të tjera

Web TV