test

Pogradec/ Shkoi të pinte kafe, i moshuari në ndërron jetë sapo del nga lokali

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një i moshuar në Pogradec, ka gjetur vdekjen sapo ka dalë nga një lokal në qendër të qytetit.

Sipas policisë, 80-vjeçari ka qenë duke pirë kafe në një lokal nuk është ndjerë mirë dhe është çuar drejt banesës së tij.

Por për fat të keq nuk ia ka dale, pasi është rrëzuar në tokë vetëm pak metra larg lokalit dhe ka ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi do të çohet në morg për ekspertizën mjekoligjore që do të përcaktojë shkaqet e vdekjes./e.t

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV