Nuk e dinte se ishte shtatzënë, 18-vjeçarja vdes pasi lindi në shtëpi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një adoleshente ka ndërruar jetë gjatë lindjes pasi ishte në një shtatzëni që nuk ishte në dijeni.

Danielle Jones, 18-vjeçe, nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë kur nisi procesi i lindjes në shtëpinë e saj në Knowle West, Bristol.

Ajo u trajtua nga mjekët në vendin e ngjarjes dhe u dërgua në spital menjëherë. Nëna e re vdiq dhe vdekja e saj u cilësua si e ‘pashpjegueshme’ nga policia.

Djali i saj Danny mbijetoi por është ende në spital. Partneri i 18-vjeçares Ozzy Godfrey thotë se ndihet i thyer pas vdekjes së saj.

“Pusho e qetë e dashur, nuk mund të besoj që të kam humbur. Të kam dashur më shumë se gjithçka në botë. Do të kujdesem për të voglin tonë që lindi sot. Jam i thyer”, shkroi bashkëshorti i saj në Facebook.

Një ekzaminim pas vdekjes do të kryhet për të vërtetuar shkakun e vdekjes së nënës së re. Miqtë e adoleshentes po kërkojnë donacione për të financuar funeralin e saj në GoFundMe.

Të fundit

E joshi me foto dhe video erotike, arrestohet mësuesja që kreu marrëdhënie me nxënësin e saj

Një mësuese e martuar, nga Buckinghamshire i Britanisë së Madhe, është dënuar me 6 vite e dy muaj burg,...

“Demokratët s’duan burrnesha si Luljeta, por gra si Lulzimi”/ Kreshnik Spahiu ironizon Bashën

Ditën e sotme inxhinierja e njohur Luljeta Bozo pranoi ofertën e kryeministrit Rama për t’iu bashkuar Partisë Socialiste dhe për të kandiduar në zgjedhjet...

Alkool dhe plazh, studentët “zbarkojnë” në Florida (FOTO)

Koronavirusi nuk i ka ndalur studentët amerikanë që të zbarkojnë në Florida për pushimet e pranverës. Duke injoruar totalisht masat e rekomanduara për frenimin...

Për të mos u humbur/ Momenti kur Adem Jashari me dajën e tij niset për në luftë (Video)

Sot në Prekaz shënohet 23-vjetori i rënies së familjes së heroit Adem Jashari. Pamje që pak kush i ka parë deri më tani janë...

Rama i emocionuar në Bari: Faleminderit që hapët dyert kur ne kishim nevojë, do të jemi gjithmonë në krahun tuaj

Kryeministri Edi Rama në konferencën e mbajtur së bahsku me ministrin e Jashtëm Italian Luigi Di Maio dhe kryebashkiakun e Barit Michele Emiliano, ka...

Lajme të tjera

Web TV