33-vjeçarja jep dorëheqjen si mësuese, shet foto nudo në internet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 33-vjeçare e cila punonte si mësuese, ka hequr dorë nga profesioni i saj dhe ka nisur punën si modele seksi. Courney Tillia ka të gjithë arsimimin për mësuese, por së fundmi ka nisur të shesë online foto nudo.

Ajo thotë se në një javë fiton dyfishin e pagës së saj vjetore si mësuese. 33-vjeçarja nga Los Angeles, SHBA, është nënë e 4 fëmijëve.

“Mësuesit nuk fitojnë shumë dhe me 4 fëmijë ishte një luftë e madhe. Javën e kaluar unë fitova 85 mijë Dollarë, dyfishi i pagës vjetore si mësuese. Postoj video dhe foto, disa nudo, disa me të brendshme ose rroba banjo. Kam edhe kërkesa speciale nëse dikush dëshiron pak më shumë. Ndihem më mirë me veten se në kohën kur isha mësuese, nuk isha aspak e lumtur. Nuk kam turp për atë që bëj, njerëzit duan të paguajnë për të më parë, dhe unë duke bërë këtë kam ndryshuar jetën time”, thotë 33-vjeçarja.

Për 6 vite ushtroi profesionin e saj si mësuese në dy shkolla të ndryshme. Por shprehet se kishte rënë në depresion për shkak të punës.

Në vitin 2015 ajo dha dorëheqjen si mësuese duke i dhënë fund karrierës në mësimdhënie.

Të fundit

Vështirësia dhe pasioni/ Kush është Admir Qehaja, infermieri që udhëton mes dëborës për t’i shërbyer pacientëve

Quhet Admir Qehaja, punon si infermier dhe u bë i njohur në të gjithë Shqipërinë falë ministres së Shëndetësisë...

E gjitha me të kuqe/ Modelja Trejsi Sejdini zbulon nëse është në një lidhje

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të përfolura në botën e showbizit. Ajo njihet për pozat e nxehta që ndan herë pas here...

E dhimbshme/ Mposhti tumorin, por jo Covid-19! Ndërron jetë Alvini 9-vjeçar, viktima më e re në vendin tonë nga virusi

Themeluesi i Fundjavës Ndryshe, Arbër Hajdari ka dhënë një lajm të trishtueshëm për ndarjen nga jeta të Alvinit. Ai lajmëron në rrjetet sociale se 9-vjeçari...

KLGJ pezullon nga detyra gjyqtaren Enkelejda Hoxha

Gjyqtarja e Krujës, Enkeleida Hoxha është pezulluar nga KLGJ pas arrestimit me urdhër të SPAK. Vendimi nga KLGJ është marrë sot, pasi GJKKO e ka...

Foto/ Njihuni me fshatin piktoresk mbi shkëmb

Një fshat i vendosur mbi një shkëmb. Një vend në një dimension fantastik, gati joreal. Është një nga peisazhet më të bukura në Lazio,...

Lajme të tjera

Web TV