TRAGJIKE/ 23-vjeçari i jep fund jetës, vetëmbytet në liqen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në liqenin e Ulzës, ku një 23 vjeçar ka vrarë veten.

Ditën e djeshme rreth orës 22.15, shtetasi A. C., 23 vjeç, dyshohet se është vetëmbytur në liqenin e Ulzës, në afërsi të banesës së tij në fshatin Urakë. Dyshohet se 23-vjeçari vunate nga depresioni.

Forcat e policisë në bashkëpunim me familjarët kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit nga liqeni, ku nga kqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Me datë 22.01.2021, rreth orës 22.15, shtetasi A. C., 23 vjeç, dyshohet se është vetëmbytur në liqenin e Ulzës, në afërsi të banesës së tij në fshatin Urakë, ku sipas deklarimeve të familjarëve vuante nga depresioni.

Forcat e policisë në bashkëpunim me familjarët kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit nga liqeni, ku nga kqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune. Në përfundim të veprimeve të para hetimore dyshohet se shkaku i vdekjes ka ardhur si pasojë e mbytjes në ujë. Materialet procedurale u referuan në Prokurorinë e Rrethit Mat për ngjarje aksidentale”, njofton policia

Të fundit

VIDEO/ Lulzim Basha i bllokuar në mes të ngricave, por ja si e zgjidhin shoqëruesit e liderit të PD

Për shkak të motit të keq me stuhi dëbore që ka përfshirë vendin tonë, kryetari i PD Lulzim Basha...

”Ju uroj një të dielë të qetë”, Rama poston videon: Javën tjetër nis puna për Lagjen e Re

Kryeministri Edi Rama tregon projektin për Lagjen e Re që pritet të ndërtohet në Spitallë të Durrësit. Lagja e re do të ndërtohet në kuadër...

Bora bllokon vendin/ Qindra qytetarë flenë në rrugë, shumë fshatra të izoluara dhe pa energji

I gjithë vendi ynë është pushtuar nga reshje tw denduare dëborës. I ftohti i acartë që ka përfshirë vendin tonë ka shkaktuar probleme të shumta...

Moti i acartë mbyll shkollat në disa provinca/ Në orët e ardhshme pritet që…

Moti i keq në Itali ka shkaktuar ngrica në rrugë, me probleme e aksidente në rajone ku bora ka mbuluar edhe zonat fushore dhe...

Kosova voton sot/ Ja situata në qendrat e votimit

Qytetarët e Kosovës zgjedhin sot qeverinë e re. Thuajse të gjitha qendrat e votimit në Kosovë janë hapur që prej orës 7:00, duke bërë...

Lajme të tjera

Web TV