Në rezidencën e Pablo Escobar, këngëtarja e njohur shqiptare publikon fotot provokuese

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella ka publikuar disa foto provokuese nga rezidenca e Pablo Escobarit në Meksikë.

Ndërkohë që në vendin tonë temperaturat janë të ulëta, Samanta po shijon diellin e rërën në Tulum.

Këngëtarja ka linja trupore shumë të bukura dhe është komplimentuar nga komentuesit.

Nuk dihet nëse ajo thjesht po bën një set fotografik, apo për bën xhirime për të sjellë një këngë të re.

 

Të fundit

Etna ndriçon qiellin e natës me ‘ujëvarën’ e llavës 1,500-metra të gjatë

Shpërthimi spektakolar i vullkanit Etna arriti kulmin dje teksa ujëvara e llavës së tij zgjatej deri në 1,500 metra...

Befason Trump: Do të kandidoj sërish në 2024

Fushata elektorale 2024 nis këtë të dielë: “Do të jem unë kandidati republikan në zgjedhjet e ardhshme presidenciale”. Kjo është ajo që pritet të thotë...

Nëse iu këput lodhja direkt pasi hani bukë, ja çfarë jeni duke bërë gabim

I ka ndodhur të gjithëve që pasi kanë ngrënë drekë në punë, janë këputur dhe dembelosur, duke e bërë të pamundur të rikthejë energjinë...

Këshillat e zakonshme të pastrimit që mund të rezultojnë katastrofike, ja cilat janë

Mund të keni lexuar dhe dëgjuar mbi këshilla të ndryshme që ju vijnë në ndihmë në përditshmëri. Por ndodh që disa këshilla, të cilat...

Testimi për Covid-19 nëpërmjet telefonit, studiuesit gjejnë mënyrën për ta realizuar

FRANCË– Shpresat për kthimin e jetës në normalitet janë varur tek vaksina kundër COVID-19 por edhe tek testimi dhe identifikimi i rasteve të reja....

Lajme të tjera

Web TV