Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“ Më ka hedhur rërë në gjellë” vjehrra denoncon nusen në policinë e Tiranës: Më ka bërë magji

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Ti nuk di të bësh punët e shtëpisë. Ti nuk di si vendoset lavatriçja. Ti nuk di të hekurosësh. Ti nuk di të gatuash. Ti më ke hedhur qëllimisht rërë në gjellë”.

Këto fjali nuk janë shkëputur nga komedia 14 vjeç dhëndër e përshtatur në kohët e fundit. Por i përkasin një kallëzimi penal në policinë e Kombinatit që ka ndërhyrë pasi një qytetar ka telefonuar për grindjen me zë të lartë që po ndodhte në oborrin e shtëpisë së tyre. Sharjet e vjehrrës dhe mallkimet e nuses janë mbyllur sapo ka mbërritur policia, ndërsa gruaja me inicialet G. V. ka kërkuar që t’ia marrin kallëzimin në shtëpi “pasi ishte shumë plakë dhe nuk lëvizte dot”. Për këtë arsye burimet sqarojnë se dëshmitë u morën në rrethana të pazakonta në banesën e nuses dhe të vjehrrës, ku veç tyre sapo është njoftuar për vizitën, ka mbërritur edhe djali i shtëpisë që shpjegoi se realisht në thelb të përplasjes mes dy grave ishte refuzimi i të ëmës për të pranuar nusen e tij. Por e moshuara, 76 vjeç nuk ka hequr dorë dhe ka këmbëngulur që t’ia marrin denoncimin pasi sipas saj jeta i është bërë e padurueshme që kur nusja ka hyrë në shtëpinë e saj plot 15 vite më parë.

Jam plakë, nuk vij dot në komisariat. Bëtë mirë që erdhët, kështu që dijeni se kam që në vitin 2005 që dhunohem nga nusja e djalit. Nusja më ka hedhur rërë në ushqim në një rast dhe nuk tregova, e qepa gojën. Madje njëherë më mori aparatin e tensionit dhe syzet dhe m’i ndërroi qëllimisht, ndaj kam probleme me sytë dhe aparati që ka vënë nuk punon”.

Policia deklaron për gazetën Si se grindja mes të moshuarës dhe nuses së djalit është një episod shumë i njohur për ta. “Kohë më parë G. V erdhi në komisariat dhe solli listën e sendeve që pretendonte se nusja ia ka vjedhur. Këmbënguli se i kishin ndërruar bravat e shtëpisë që ajo mos të hynte dot në dhomë dhe të largohej në azil.

“Kur zbulova që nusja më hedh rërë në ushqim, njoftova ambulancën dhe jam e bindur që e bën rregullisht. Nusja nga ana tjetër nuk di të gatuajë. Nuk di të bëjë asgjë. Jam moshë e thyer dhe ngrihem i bëj vetë të tëra. Ne grindemi për pastërtinë e shtëpisë”, shpjegon e moshuara që insiston se marrëdhëniet e këqija mes tyre kanë qenë të tilla që në krye të herës.

Lexo edhe :  “Beleri nuk kthehet më pas lejes”/ Ngjela nuk përmbahet: Do tallen të gjithë me të

Nusja

Por nusja ka hedhur poshtë qëndrimin e vjehrrës së saj. L. V e moshës 40 vjeç  i tha policisë se vjehrra ka bërë gjithçka për ta ndarë.

“Unë me burrin jetojmë të veçuar në një dhomë, aty hamë aty flemë. Vetëm banjën e kemi të përbashkët. Vjehrra po bën të pamundurën që të na ndajë. Në fillim priste që ne të lindim fëmijë, por nga martesa nuk qe e mundur të bëheshim prindër. Ajo ma hedh fajin mua që s’kemi fëmijë dhe ndaj sajon të gjitha këto”.

Policia e cila ka sekuestruar aparatin e tensionit dhe syzet për të cilat e moshuara pretendon se i janë zëvendësuar nga nusja që ajo mos të shikojë mirë e mos ta masë mirë tensionin e pyet nusen.

Agjenti: A ia ke ndërruar aparatin e tensionit dhe syzet vjehrrës G. V?

V: jo, nuk kanë ç’më duhen syzet e vjehrrës dhe as aparati i tensionit. Ajo po sajon gjëra të paqena, dhe këtë gjë e bën pasi nuk i pëlqej si nuse për djalin. Ajo nuk dorëzohet. Kam dashur ta denoncoj vetë, por e kam duruar pasi është grua plakë.

E ndodhur në kushtet kur të dyja gratë akuzojnë njëra-tjetrën dhe kur e moshuara pretendon se po i mbyllin derën që ta përzënë, agjentët kanë marrë edhe dëshminë e djalit. Ai ka mbajtur krahun e bashkëshortes tregoi burimi policor i gazetës Si.

“Jo vetëm nëna, por familja në tërësi nuk qe dakord për martesën. Kur nusja hyri në shtëpi filluan grindjet, në fillim e akuzuan se mungonin filxhanët dhe sende pa vlerë. Pastaj më higjienën, se sipas tyre nusja ime nuk dinte të lahej në dush, nuk dinte të vinte lavatriçen. Pastaj e shanin o magjistare. Familja ime është e bindur që nusja më ka bërë magji, por kjo nuk është e vërtetë”.

Në përfundim policia deklaron se do të pyesë edhe anëtarët e tjerë të familjes, por pavarësisht rezultateve çifti është këshilluar që të dalë nga banesa e të moshuarës dhe të jetojnë të pavarur.

Të fundit

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale!

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë...

Europa ‘digjet’ nga i nxehti afrikan/ Ja shtetet që po përballen me pikun e temperaturave

Europa po përballet me një valë të nxehti, ndërsa temperaturat më të larta janë regjistruar në rajonin e Mesdheut. Meteorologia Geraldine Zollinger nga Meteo...

Jeni ju? Shenjat e horoskopit që harxhojnë më shumë kohë online

Ju ndoshta mendoni se rrini shumë online sepse lëvizni virtualisht nëpër rrjete sociale, bëni komente apo pëlqeni postimet e personave të tjerë, por të...

Orban: Misioni i paqes për Ukrainën po ecën në rrugën e duhur

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orbán tha sot se “misioni i tij i paqes” për Ukrainën po përparon mirë dhe se për momentin është arrirë,...

Plumbi nuk e ndali Donald Trump, por Corona mund të ndalë Joe Biden

I sëmurë nga Corona, paraqitjet e fushatës u anuluan dhe nën presion në rritje në kampin e tij për shkak të performancave katastrofike –...

Lajme të tjera

Web TV