Gazeta Fjala, e hënë 22 shkurt 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Rakacolli për vdekjen nga Covid të 17-vjeçarit dhe nënës shtatzënë: As ata e as mjekët nuk ia dolën, shpëtuam foshnjen 

Ajo tha se fatkeqësisht as mjekët, por dhe as ata vetë nuk ia dolën ta mposhtnin virusin, teksa thotë...

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit

• Rindërtimi, vëzhgimi i shoqërisë civile (GADC): 95.8% e familjeve në Sukth dhe Katundi Ri nuk kanë mundur të përdorin aplikacionin “Shtëpia ime”, por...

Deputeti shkel ligjin, lajmëron se javën tjetër fillojnë mbrëmjet muzikore: Të sakrifikojmë për bukën e fëmijëve

Gjatë pandemisë të gjithë artistët stopuan punën e tyre me urdhër të qeverisë për të parandaluar grumbullimin e personave. Të shumtë kanë qenë ata...

Situata e COVID-19/ Shifra të larta infektimesh, humbin jetën 15 persona në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19, vendosni maskën mbrojtëse në...

WhatsApp: Nëse nuk pranoni kushtet tona të reja pas 15 majit nuk do të dërgoni dot mesazhe

Përdoruesit e WhatsApp të cilët nuk pranojnë termat dhe kushtet e azhurnuara deri në 15 maj nuk do të jenë në gjendje të marrin...

Lajme të tjera

Web TV