Aksidenti i mori jetën, zbulohet kush është 22-vjeçari nga Laçi (Emri+Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 22-vjeçar nga qyteti i Laçit humbi jetën tragjikisht në një aksident rrugor në aksin Laç-Patok.

Sipas informacioneve për mediat, i riu është shtetasi Redon Zefi, i cili humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga.

Si pasojë e aksidentit, ai ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lexo më tepër:

https://fjala.al/2021/02/23/makina-del-nga-rruga-ne-kurbin-humb-jeten-22-vjecari/

Të fundit

Aksidenti i mori jetën, zbulohet kush është 22-vjeçari nga Laçi (Emri+Foto)

Një 22-vjeçar nga qyteti i Laçit humbi jetën tragjikisht në një aksident rrugor në aksin Laç-Patok. Sipas informacioneve për mediat,...

Fauci: Edhe nëse jeni të vaksinuar, ende duhet pasur kujdes në ambientet e mbyllura

Eksperti i sëmundjeve infektive në SHBA, Dr. Anthony Fauci, ka thënë të hënën se amerikanët që kanë marrë vaksinën e tyre të dytë duhet...

Programi Kombëtar i Praktikave të Punës/ Kushi: Mundësi mjaft e mirë për kualifikimin profesional e të rinjve

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi ka prezantuar nëpërmjet një videoje me Kristi Isakun, e cila jep kontribut pranë Drejtorisë së...

“Të vaksinohen pleqtë”, qytetarët kërkesë Ramës, kryeministri: Po luftoj si qen pa pushim

Qytetarët i kërkojnë kryeministrit Rama që të nisë procesi i vaksinimit te të moshuarit. Në Facebook, ata i kanë bërë Ramës kërkesat e tyre,...

Kryemadhi: Kur të vijmë ne në pushtet, shqiptarët do hanë më mirë e më lirë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar sot pikat kryesore të programit të LSI sa i përket sektorit të bujqësisë. Përmes një postimi në Facebook,...

Lajme të tjera

Web TV