Shokuese/ Nuk i pranoi të dashurin, babai i pret kokën vajzës dhe shëtit me të nëpër rrugë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Babai i katër fëmijëve preu kokën e njërës prej vajzave të tij dhe e nxori atë në rrugë. Shkak i këtij veprimi është bërë i dashuri i 17-vjeçares, të cilin babai nuk e miratoi.

Sarvesh Kumar është parë rrugëve duke ecur për në stacionin policor të fshatit indian Pandetara, Uttar Pradesh, me kokën e prerë të vajzës.

Oficerët e policisë pasi e ndaluan e pyetën burrin për emrin e tij dhe se e kujt ishte koka.

“E bëra unë. Nuk ishte askush tjetër. Trupi është në dhomë”, u shpreh ai. Gjithashtu pretendoi se do ta kishte vrarë edhe të dashurin e saj po të ishte në gjendje ta gjente.

Sipas raporteve të mediave lokale, një oficer policie është pezulluar sepse ishte fotografuar duke mbajtur kokën ‘në mënyrë të papërshtatshme’.

 

Të fundit

I vendosën tritol në dyqan/ Arjan Aliço i dënuar për tentativë vrasje bashkë me të birin

Arjan Aliço, pronari i dyqanit, të cilit mëngjesin e sotëm i vendosën tritol, është i dënuar për tentative vrasje. Në...

Rama uron Vjosa Osmanin: Garanton qëndrueshmëri për t’u fokusuar tek puna për programin qeverisës

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur zgjedhjen e Vjosa Osmanit si presidente e Kosovës. Rama thotë se zgjedhja e Presidentes së re të Kosovës dje nga...

“100 ditë, 100 arritje”/ Kryeministri Rama: S’ka kohë për pushim

Kryeministri Edi Rama përmes një “Instastory” ka publikuar një ndër 100 arritjet e qeverisë gjatë mandatit të dytë. Teksa na ndajnë 20 nga zgjedhjet parlamentare...

Lajme të tjera

Web TV