Rama fiton ‘betejën e audiencës’, dyfish ndjekës më shumë sesa Basha

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha janë “përballë” njëri-tjetrit në një debat televiziv, ndonëse jo në një studio.

Rama është i ftuar sonte në ‘Open’, ndërkohë që kundërshtari i tij politik, Lulzim Basha është në ‘Opinion’.

Ajo që vihet re është se kryeministri Edi Rama e ka mundur kryedemokratin Lulzim Basha, me dyfishin e audiencës, siç shihet në këto foto të shkrepura në të njëjtën kohë.


Të fundit

Yuri Kim iftar me përfaqësues të besimeve fetare në Shqipëri: Gëzuar Ramazanin!

Kryegjyshi Botëror Edmond Brahimaj dhe Ambasadori i Izraelit në Shqipëri Noah Gendler kanë shtruar një darkë iftari, ku e...

Saga e krimeve për hakmarrje/ Everest Caka me dy emra, akuzohej për vrasje në 2010 

Vrasja e sotme në Elbasan duket se është një sagë e nisur para disa vitesh. Everest Çaka ose i njohur ndryshe si Ibrahim Çaka...

Humbën zgjedhjet/ Analisti: Basha dhe Kryemadhi nuk i hapin telefonin njëri-tjetrit

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim bën marrëveshje zyrtare para zgjedhjeve parlamentare, edhe pse garuan në lista më vete në 25 prill. Pas rezultatit...

Aksidenti i katërfishtë në Durrës, një automjet me shpejtësi godet tre të tjera, një prej tyre përfundon në kanal  

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se aksidenti ka ndodhur tek rrethrrotullimi i...

Zbulohet si u vra Everest Çaka në Elbasan, gjendet një automjet i djegur në Kavajë

Mësohen detaje të reja nga atenati në Elbasan. Raportohet se 41 vjeçari, Everest Çaka është vrarë me armë me silenciator mbrëmjen e sotme në...

Lajme të tjera

Web TV