Aksidenti i katërfishtë në Durrës, një automjet me shpejtësi godet tre të tjera, një prej tyre përfundon në kanal  

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se aksidenti ka ndodhur tek rrethrrotullimi i universitetit në Spitallë.

Nga dëshmitarët mësohet se një automjet që qarkullonte me shpejtësi shumë të lartë ka goditur disa mjete që lëviznin në atë kohë në rrugë. Si pasojë janë dëmtuar disa makina dhe një prej tyre ka përfunduar në kanal. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.


Të fundit

Tragjedi/ Shkëputet teleferiku, humbin jetën 9 persona, dy fëmijë në gjendje të rëndë (Foto)

Të paktën nëntë persona kanë vdekur pasi një teleferik që lidh liqenin Maggiore të Italisë me një mal afër...

Manastirliu: Më shumë se 3600 fëmijë të lindur jashtë vendit kanë përfituar bonusin e bebes

Më shumë se 3600 fëmijë të lindur jashtë vendit kanë përfituar bonusin e bebes si ata në Shqipëri. Kështu ka bërë me dije ministrja...

11-vjeçari vret veten me armën e shërbimit të babait polic

Një djalë 11-vjeçar në Itali ka qëlluar veten me armën e shërbimit të të atit që punonte si karabinier. Si pasojë e plumbit që...

Anxhela Peristeri reagon pasi u rendit e 21 në Eurovizion: Është çdo gjë politike

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar pasi u rendit e 21 në Eurovizion. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja u bën të...

Ibsen Elezi sulmon Agron Shehajn: Nuk ka kostum politik për të drejtuar PD-në

Ibsen Elezi, i cili ka shpallur kandidaturën për kryetar të Partisë Demokratike, ka deklaruar se kjo garë duhej të kishte më shumë barazi dhe...

Lajme të tjera

Web TV