Zbulohet si u vra Everest Çaka në Elbasan, gjendet një automjet i djegur në Kavajë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mësohen detaje të reja nga atenati në Elbasan. Raportohet se 41 vjeçari, Everest Çaka është vrarë me armë me silenciator mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Mësohet se kanë qenë 2 persona që e kanë qëlluar, të cilët ende nuk janë identifikuar.

Ndërkohë, vetëm pak minuta pasi krimit, është gjetur një automjet duke u djegur në Kavajë.

Bëhet fjalë për një automjet tip “Benz” që dyshohet të jetë përdorur nga autorët e krimit.


Të fundit

Bujar Nishani bën deklaratën e fortë: Basha e dinte se Berisha do të shpallej “non grata”

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, pasi u...

Rama kritikon ministrin gjerman para kolegut të tij: Ndryshe nga çfarë perceptohet…

Gjatë konferencës për shtyp me Ministrin Gjerman për Evropën, Michael Roth, kryeministri Edi Rama ka komentuar edhe përplasjen me ministrin gjerman të Shëndetësisë, Jens...

Rama i ashpër: BE ka marrë “peng” Kosovën, një nga figurat e shahut ka bllokuar një ushtar

Kryeministri Edi Rama ka hedhur akuza të forta ndaj Bashkimit Evropian lidhur me Kosovën. Shefi i qeverisë tha gjatë një konference me ministrin gjerman për...

Landi i dedikon të birit të porsalindur letrën më prekëse (Foto)

Ditën e djeshme, Landi Hysi i “West Side Family”, u bë baba për herë të parë. Partnerja e tij solli në jetë një djalë,...

E pabesueshme/ Inter ‘vjedh’ trajnerin e rivalëve dhe gjen pasardhësin e Contes

Ka ndodhur me te vertete gjithcka per sa i perket Simone Inzaghit ne momentet e fundit ku duket se eshte permbysur gjithcka. Keshtu, pas takimit...

Lajme të tjera

Web TV