E rëndë/ Radha për të hyrë në tualetin e një lokali bëhet shkak i vrasjes së një të riu

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Disa pamje të rënda vijnë nga një lokal nate në Bronx të New York-ut, në SHBA, ku një person është ekzekutuar me armë zjarri.

Shkak është bërë radha për të hyrë në tualet.

Dyshja po prisnin në radhë pranë tualetit kur viktima, i identifikuar nga policia si Shamar Watt, 30-vjeçar, lejon dy femra të hyjnë në tualetin që ishte i përbashkët, pa pritur në radhë.

E pasi vajzat dolën jashtë, dyshja filluan të grinden se cili do të futej më pas në tualet.

Disa minuta më vonë njëri prej tyre largohet nga lokali, për t’u rikthyer më pas me një armë në dorë dhe qëllon 30-vjeçarin me plumb në kokë.

Policia e New York-ut ka publikuar pamjet duke kërkuar ndihmën e qytetarëve në identifikimin e vrasësit.

Më poshtë pamjet e rënda:


Të fundit

Pezullohet futja e afganëve në SHBA: Janë identifikuar disa raste me një sëmundje ngjitëse

Uashingtoni thonë se kanë pezulluar përkohësisht të gjitha fluturimet më shtetas afganë, në drejtim të Shteteve të Bashkuara, për...

Princi ministër i Arabisë Saudite vjen në Tiranë, takim me Ramën: Do mbledhim sa më shpejt Komitetin e Përbashkët për bashkëpunimin ekonomik

Princi ministër i Arabisë Saudite vjen në Tiranë, takim me kryeministrin Edi Rama. Kjo vizitë sipas Ramës është tregues i bashkëpunimit mes dy vendeve. "Vizita...

Kontratë 6-vjeçare me klauzolë 1 miliardë euro/ Mbappe drejt firmës me Real Madrid

Kylian Mbappe dhe Reali i i Madridit nuk u bënë bashkë këtë verë, pavarësisht këmbënguljes deri në fund të palëve, pasi Paris Saint Germain...

Dëshmia e rrallë e agjentit të CIA-s: Tre njerëzit që i rekrutoi Kadri Hazbiu në Shqipëri dhe i solli në SHBA për t’i infiltruar

Nga Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon historinë e panjohur dhe të rrallë të Avdul Hakan Banushit me origjinë nga fshati Golem i Gjirokastrës, i cili gjatë...

Dalin pamjet/ Tre orë përballje në pyll, ja momenti kur policia arreston vrasësin e 23-vjeçares (Video)

Publikohen pamjet nga momenti i arrestimit të 31 vjeçarit Elton Meta, i cili mbrëmjen e kaluar ekzekutoi ish-gruan e tij, 23 vjeçaren Sabrina Bengaj. Vrasësi...

Lajme të tjera

Web TV