Shkëndija elektrike shkrumbon shtëpinë në Berat

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një shkëndijë elektrike ka përfunduar me djegien e një banese të komunitetit rom në Berat. Nga rënia e zjarrit është djegur totalisht banesa e Petrit Brahimajt.

E gjithë banesa bashkë me orenditë dhe gjithçka kishte brenda është shkrumbuar, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfikësja ku po bën të mundur fikjen e flakëve.


Të fundit

Shkëndija elektrike shkrumbon shtëpinë në Berat

Një shkëndijë elektrike ka përfunduar me djegien e një banese të komunitetit rom në Berat. Nga rënia e zjarrit...

Vrasja e Tauland Beqiraj, lihet në burg Skerdian Gabrani

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën ‘arrest me burg’ për 36-vjeçarin Skerdian Gabrani, i cili akuzohet se është bashkëpunëtor për vrasjen e Tauland Beqirajt. Kujtojmë...

Akuzohet për ngacmim seksual të të miturës në Berat, 55-vjeçari lihet në arrest shtëpie

55-vjeçari A. Çela,i akuzuar për ngacmim seksual të një 13-vjeçareje,ka mbërritur mesditën e sotme në Gjykatën e Shkallës së Parë Berat,për tu njohur me...

Sherr mes të rinjve në Divjakë, plagoset me thikë një 28-vjeçar

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Grabian të Divjakës. Mësohet se 28-vjecari S.Q, është plagosur me thikë nga...

Agron Shehaj sfidon Bashën, shpall kandidaturën për kryetarin e ri të PD-së

Agron Shehaj ka vendosur të kandidojë për kryetar të Partisë demokratike. Ai e bëri të ditur vendimin përmes një statusi në Facebook. Statusi i plotë "Shqipëria...

Lajme të tjera

Web TV