“Sjellje skandaloze”/ Nis hetimi për videot në ‘TikTok’ të kryetares së Gjykatës së Elbasanit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Videot me sjellje skandaloze, të publikuara së fundmi në rrjetet sociale të kryetares së gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani, do të jenë objekt hetimi nga ana e zyrës së Inspektorit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani. Përmes një njoftimi ILD thotë se për magjistraten do të bëhet hetim disiplinor.

“Zyra e Inspektorit të Lartë të Drejtësisë u njoh me materialet filmike të shpërndara në media mbi magjistraten E. K, kryetare e Gjykatës Elbasan. Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani ka urdhëruar nisjen e hetimit disiplinor ndaj magjistrates për rastin”, thuhet në njoftimin e ILD.


Të fundit

Përplasen dy automjete në Berat, lëndohet dy pasagjerë

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Berat. Një automjet tip Benz me targa AA987YJ është përplasur me mjetin...

Klientja filmon miun që bën “festë” në dyqanin e mishit

Një kliente mbeti e tmerruar pasi pa një mi brenda një banaku me mish viçi në një supermarket në Manhattan. Brittany Ellis ishte duke...

Humb në rrethana misterioze ish-shefi i policisë, zbulohet kontakti dhe lëvizjet e tij të fundit

Ka humbur në rrethana misterioze që prej 27 majit ish-drejtori i Policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Mësohet se humbja e tij ka ndodhur në...

Masat anti-Covid/ Kush shkel orën policore i pezullohet patenta për 30 ditë

Zv/drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Albert Dervishaj për masat anti-COVID. "Në zbatim të Aktit Normativ të Këshillit të Ministrave, nr. 23 datë 26.5.2021...

Bënte modeling në zyrën e Gjykatës, gjyqtarja Enkeleda Kapedani në 2003 në Miss Shqipëria

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në "pasarelë" sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani ka "harruar"...

Lajme të tjera

Web TV