Ricky Martin flet për bashkëshortin e tij: E quaj Shakira

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtari i njohur Ricky Martin ka thënë në një intervistë për “people’ se deklarata e tij publike për orientimin e tij seksual e bëri atë të ndihet i lirë dhe i qetë me veten. Ndërkohë përjashtoi mundësinë për të patur  një fëmijë të pestë me bashkëshortin e tij.

Ylli i muzikës pop është i martuar më artistin sirian-suedez Jwan Yosef .

Shikoni, unë jam një libër i hapur. Unë nuk fsheh asgjë në ditët e sotme. Ne nuk jemi në pritje të ëmbël. Tani për tani, kemi 4 fëmijë pothuajse dy çifte binjakësh pasi Lucia dhe Renn janë vetëm nëntë muaj larg.’- u shpreh Martin.

Lidhja e dashurisë mes Martin dhe bashkëshortit të tij daton që prej vitit  2016. Sipas këngëtarit ata fillimisht bisedonin për artin por pas këmbënguljes së Yosef ai pranoi të takoheshin duke nisur rrugëtimin e tyre të përbashkët.

“Sa e pashë thashë me vete, o zot, unë do martohem me të. Ai është njeriu më romantik që kam takuar ndonjëherë. Ai ankohet se unë kurrë nuk këndoj për të. Por ai është një kërcimtar i mirë. Unë e quaj atë Shakira!“- rrëfeu  Martin.

Këngëtari me famë botërore pranoi se dasma e tyre në vitin 2017 ishte një vendim i minutës së fundit kur ata e kuptuan që të dy familjet e tyre ndodheshin në qytet ndërsa shtoi se gjithçka ndodhi instiktivisht.

 


Të fundit

Ricky Martin flet për bashkëshortin e tij: E quaj Shakira

Këngëtari i njohur Ricky Martin ka thënë në një intervistë për “people’ se deklarata e tij publike për orientimin...

Greqia dhe Bullgaria dhurojnë 190 mijë doza vaksine Covid-19, ja sa doza përfiton Shqipëria

  Zëdhënësja e qeverisë greke Aristotelia Peloni bëri me dije në një konferencë për mediat, se sheteti helen do ti japë vendit tonë 20.000 vaksina...

KPK konfirmon në detyrë gjyqtarin e ri të Gjykatës së Tiranës

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi sot në detyrë, gjyqtar pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë Gerd Hoxhën. Trupa Gjykuese e përbërë nga Brunilda Bekteshi,...

Udhëtontë me mbi 41 kg marijuanë, policia serbe arreston 35-vjeçarin shqiptar (Emri)

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë dhe policia kufitare në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë Kriminale në Novi Sad kanë konfiskuar më shumë...

Franz Kafka, shkrimtari unik, i errët, i thellë dhe labirint

Kafka është një qenie gjeniu dhe pikëllues njëkohësisht, sikur të qe i pashmangshëm dëshpërimi i një shpirti të lartë në realitetin tokësor... ...Ishte një nga...

Lajme të tjera

Web TV