Dasma e Boris Johnson/ Ish e dashura: Nuk do të martohesha me të as me plumb, shpëtova mirë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dasma e kryeministrit britanik Boris Johnson javën e kaluar me Carrie Simonds, tërhoqi vëmendjen e mediave, por dhe të ish-partnereve të kryeministrit.

Petronella Wyatt (e dashura e Boris Johnson nga viti  2000- 2004) dhe Marina Wheeler (gruaja e tij prej 25 vjetësh) kanë komentuar secila në mënyrë të veçantë martesën e Johnson-it.

53-vjeçarja Wyatt, me të cilën kryeministri britanik ishte i lidhur gjatë kohës kur të dy punonin si gazetarë për  The Spectator,  mësohet se ka thënë për Daily Mail se ajo nuk do martohej me Johnson edhe nëse kërcënohej me armë.

“I uroj fat Carrie-t, sepse nuk do të martohesha me Boris as me plumba. Shpëtova mirë ”

 

Wayatt nuk nguroi të komentojë edhe veshjen e nuses. Në një postim në twitter ajo pyeste veten përse Carrie është veshur sikur do sakrifikonte veten.

 

Ndërsa ish- bashkëshortja e Johnson, Marina Wheeler zbuloi se muajt e fundit të martesës së tyre ishin të padurueshëm dhe se ajo vetë vendosi t’i japë fund lidhjes.

Të fundit

Dasma e Boris Johnson/ Ish e dashura: Nuk do të martohesha me të as me plumb, shpëtova mirë

Dasma e kryeministrit britanik Boris Johnson javën e kaluar me Carrie Simonds, tërhoqi vëmendjen e mediave, por dhe të...

“Messi, Mbappe, Haaland, Kane, Ramos”/ 20 lëvizjet që mund të shkaktojnë ‘tërmet’ në merkaton verore

Merkato verore premton të jetë një ndër më emocionueset për shumë vite me yje si Sergio Ramos, Erling Haaland, Kylian Mbappe, Harry Kane si dhe Lionel...

Arjan Çani bën parashikimin për kabinetin “Rama 3”: Do përbehet nga gratë, vetëm një burrë do jetë ministër

Analisti dhe moderatori Arjan Çani ka bërë parashikimin për qeverinë e ardhshme ‘Rama 3’. I ftuar në MCN, Çani thotë se në përbërjen e kabinetit...

Policia greke shkatërron rrjetin e kokainës në Mikonos/ Arrestohet shqiptari i rrezikshëm (Emri)

Policia greke ka arritur të shkatërrojë një rrjet të madh të trafikut të kokainës në ishullin Mikonos. Në krye të rrjetit kriminal është identifikuar...

Nis hedhja e insektit që lufton ‘grerëzën e zezë’ të gështenjave/ Rama: Sigurojmë cilësinë e këtij produkti

Në zonën e Reçit, në Shkodër ka nisur sot fushata e hedhjes së insektit që lufton grerëzën e zezë të gështenjave. Lajmin ka dhënë kryeministri...

Lajme të tjera

Web TV