Serena dhe Arjoni i Përputhen me ‘bombën’ e radhës: Do nxjerrim video porno

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Arjoni Luli dhe Serena Sula janë dy prej personazheve më të përfolura të ‘showbizzit’ pasi në çdo dalje të tyre kanë diçka për të thënë dhe bërë lajm.

Gjatë ditës së djeshme Serena dhe Arjoni ishin të ftuar në një emision televiziv ku folën për lidhjen e tyre, njohjen dhe planet për të ardhmen. Por gjatë bisedës Serena dhe Arjoni treguan se kanë realizuar një video porno dhe po mendojnë ta publikojnë.

Mund ta quash sex tape, ose porno, ne e kemi bërë për të shikuar veten. E kemi bërë dhe nuk kemi pasur ndërmend ta publikojmë, por ndoshta nesër kemi ndërmend ta publikojmë. Nëse e bëjmë është sepse e kërkojnë shumë dhe e kemi menduar, pse mos ta bëjmë dhe këtë. Nuk do e bëjmë për përfitime ekonomike.


Të fundit

Nis hedhja e insektit që lufton ‘grerëzën e zezë’ të gështenjave/ Rama: Sigurojmë cilësinë e këtij produkti

Në zonën e Reçit, në Shkodër ka nisur sot fushata e hedhjes së insektit që lufton grerëzën e zezë...

Spektakli makinave “Rally Albania 2021”në Vlorë, promovim për turizmin

Qytetarët e Vlorës do të kenë mundësinë të shijojnë këtë fundjavë spektaklin e makinave sportive, “Rally Albania 2021”. Një garë sportive që në fund do...

Serena dhe Arjoni i Përputhen me ‘bombën’ e radhës: Do nxjerrim video porno

Arjoni Luli dhe Serena Sula janë dy prej personazheve më të përfolura të 'showbizzit' pasi në çdo dalje të tyre kanë diçka për të...

Greqia shtyn për të disatën herë radhazi hapjen e kufirit me Shqipërinë, ja afati i radhës

Greqia shtyn vendimin për hapjen e kufirit greko-shqiptar deri më 14 qershor. Kështu, vijojnë kuotat e kufizuara të udhëtarëve nga Shqipëria, vetëm të atyre...

Italia thyen rekord, 600.000 të vaksinuar brenda 24 orëve

Italia është bërë vendi i dytë në Europë me numrin më të madh të personave të vaksinuar. Autoritet shëndetësore njoftuan se vetëm ditën e...

Lajme të tjera

Web TV