Mbështeti Agron Shehajn/ Stresi ndërron mendje pasi merr telefonatën urgjente nga Tirana: Kryetar është vetëm Basha

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një telefonatë urgjente nga Tiranë ka bërë që Stresi, në Angli, të dalë me një reagim për të hedhur poshtë mbështetjen e tij për Agron Shehaj. Stresi shprehet se është telefonuar nga babai i tij, Sali Lushaj, ish bodyguard i Sali Berishës, ku thotë se ka reaguar i alarmuar pasi ka lexuar lajmet se po mbështet Agron Shehajn.

Stresi në video shprehet se ai ka respekt të madhe për Agron Shehaj dhe se ka mbështetur çdo kandidat në zgjedhje, por se kryetar i PD-së është vetëm Lulzim Basha .

“Më ka marrë gjithë shtëpia në telefon Arkimed ca ke bo, ‘s’kam bo gjo mor bab’. Jo se lexoj portalet se po mbështet zotin Shehaj për zgjedhjet në PD. Jo mor bab unë i kam mbështetur të gjithë kandidat gjatë fushatës, por PD do të ketë vetëm dhe të vetmin Lulzim Basha dhe i them mediave të mos shpifin se kurrë se kam thënë atë. Kam shumë respekt për Agron Shehajn, por kryetar i PD është Lulzim Basha”, shprehet Stresi në video.


Të fundit

Mbështeti Agron Shehajn/ Stresi ndërron mendje pasi merr telefonatën urgjente nga Tirana: Kryetar është vetëm Basha

Një telefonatë urgjente nga Tiranë ka bërë që Stresi, në Angli, të dalë me një reagim për të hedhur...

E rëndë/ Përplasen trenat, të paktën 100 tëplagosur dhe 45 të vdekur

Autoritetet në Pakistan njoftuan se dy trena ekspres u përplasën me njëri-tjetrin të hënën në orët e para të mëngjesit, duke shkaktuar vdekjen e...

“Me këtë shqipon që guxoi t’i bënte gol Juves”/ Rama ‘fal’ sulmuesin e Kombëtares: Qenka flori

Kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Budapest, ka publikuar së fundmi një foto me futbollistin e njohur shqiptar, Myrto Uzuni. Edhe pse i shënoi...

Kushi takim me rektorët në Budapest, bashkëpunim me universitetet më prestigjioze evropiane

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi vijon me thellimin e bashkëpunimit me universitetet më prestigjioze Evropiane. Ajo është takuar në Budapest me...

Lufta kundër krimit të organizuar / 27 hetuesit e BKH nisin trajnimin në Itali

Ka nisur sot trajnimi njëjavor në Itali i 27 hetuesve të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Këta të fundit do të trajnohen nga DIA italiane (Drejtoria...

Lajme të tjera

Web TV