Ja si u prit shkarkimi i Metës në Kuvend, Balla përqafime me deputetët! Valteri më i lumturi (fotot)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sot Kuvendi shkarkoi Ilir Metën nga posti i presidentit. Kjo gjë është pritur me përqafime dhe puthje, teksa duket se Halit Valteri ishte më i gëzuari.


Të fundit

Ja si u prit shkarkimi i Metës në Kuvend, Balla përqafime me deputetët! Valteri më i lumturi (fotot)

Sot Kuvendi shkarkoi Ilir Metën nga posti i presidentit. Kjo gjë është pritur me përqafime dhe puthje, teksa duket...

U shkarkua nga Kuvendi, vjen reagimi i presidentit Ilir Meta

Pas shkarkimit të tij në parlament nga posti i presidentit Ilir Meta ka reaguar permës një statusi në facebook.  Ai ka shpërndarë pjesë nga...

Balla pas shkarkimit të presidentit : Puna jonë mbaroi sot, Meta të presë vendimin e gjykatës

Kreu i Gurpit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i bëri thirrje politikanëve të “bashkohen në heshtje” për çdo adresim ndaj Gjykatës Kushtetuese, që...

Kuvendi shkarkon nga detyra Metën, reagon presidenca: Vendimi antikushtetues

Presidenca ka reaguar menjëherë pas shkarkimit të presidentit Ilir Meta. Zëdhënësi i presidencës Tedi Blushi, e ka cilësuar vendimin antikushtetues “Zero shqetësim nga vendimi antikushtetues...

Policia i ngriti kurth, ja trafikanti që ndihmoi pa dashje në arrestimin e qindra kriminelëve

Më shumë se 800 kriminelë në të gjithë botën janë arrestuar pasi autoritetet kanë arritur të përgjojnë bisedat e tyre falë një aplikacioni të...

Lajme të tjera

Web TV