Futbollisti danez humb ndjenjat në fushë/ Ja fotot që përloten botën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Plagosja e mesfushorit danez, Kristian Eriksen në ndeshjen e tretë të këtij Kampionati Europian, ka tronditur mbarë botën.

Futbollisti humbi ndjenjat ndërsa mjekët i bënë atij arrest kardiak.

Momente të vështira përjetoi dhe bashkëshortja e Eriksen e cila ndodhej në stadium. Lojtarët danez kanë ngushëlluar gruan, që ndodhej në gjendje të rënduar psikologjike.

Eriksen u dërgua në spital për të marr ndihmën e mjekëve ndërsa nuk janë bërë ende publike detaje për gjendjen e tij shëndetësore.


Të fundit

Manastirliu ndjek punimet në qendrën shëndetësore të Ishmit/ Ja sa qendra hapen më 15 qershor

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka inspektuar punimet në qendrën shëndetësore të Ishmit, në Durrës, e...

E rëndë/ Burri grushton gruan e tij shtatzëne në mes të rrugës (Video)

Një video e rëndë ku shihet një burrë teksa dhunon barbarisht gruan e tij shtatzëne është bërë virale. Në pamjet e publikuara shihet burri i...

“Benzi” përplas “opel-in” në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në Fushë-Krujë, ku mjeti tip 'Benz' është përplasur me mjetin tip 'Opel'. Për pasojë kanë mbetur...

Vendosnin baste të paligjshme për Kampionatin Europian, arrestohen 3 persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar në Tiranë mes tyre dhe dy vëllezër, pasi vendosnin baste  për ndeshjet e europianit në lokalin e tyre. Sipas bluve në...

Aksidentoi 69-vjeçaren në Gjirokastër dhe e braktisi, arrestohet shoferi

Një e moshuar ka mbetur sot e plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor në Gjirokastër. E moshuara është identifikuar me inicialet shtetasen E....

Lajme të tjera

Web TV