Përdhunoi 50-vjeçaren shqiptare / Reagon nëna e autorit: S’kam faj, nuk arrita ta çoj te psikiatri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pas ngjarjes së rëndë të së shtunës në Greqi, ku një bullgar 35 vjeç përdhunoi pastruesen shqiptare të pallatit, reagoi dhe nëna e agresorit.

Gruaja po me të njëjtin profesion me 50-vjeçaren tha në një dalje televizive se ndjehet keq dhe uroji që policia ta arrestonte djalin e saj.

“Ndjehem keq sepse jam nëna e tij”, tha gruaja duke shtuar se është e sëmurë dhe nuk pati kohë të çonte 35-vjeçarin, i cili ankohej për dhimbje koke te doktori.

Më tej nëna e agresorit tha se ndodhet në gjendje shoku. “Marr ilaçe të forta, kam bërë kimioterapi, nuk jam mirë as nga ana psikologjike. Nuk kam faj, s’arrita ta çoj te psikiatri”, tha nëna e përdhunuesit.

50-vjeçarja u dhunua për disa orë në shtëpinë e autorit në zonën Petralona. Fqinjët pohuan se gruaja kishte vite që punonte dhe nuk provokonte.

 


Të fundit

Tifozja seksi hyn në fushë dhe ndërpret ndeshjen Belgjikë-Finlandë, ja çfarë synonte ajo (Foto)

Një vajzë e veshur me një ‘body’ provokues u fut mbrëmjen e djeshme në fushë gjatë ndeshjes Belgjikë-Finlandë. Ajo ndërpreu...

“Shefqet Ndroqi” zgjeron shërbimet/ Rama, Manastirliu inspektojnë punimet

Pas përballimit me sukses të situatës së pandemisë, Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të zgjerojë shërbimet. Në këtë spital të rëndësishëm është bërë një...

Goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë-Arrëz, tregon kush është autori

Është goditur për shkak të detyrës drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrësit, Anduel Gjinaj. Ka qenë vetë drejtori Gjinaj, që ka bërë denoncimin në...

“Sozia” e kryeministrit Boris Johnson është një bebe 4-muajshe (Foto)

Një nga foshnjat më të famshme në Britaninë e Madhe është David Doronina 4-muajsh dhe dallohet për flokët e tij të shumtë dhe biond. Foshnja...

Përdhunoi 50-vjeçaren shqiptare / Reagon nëna e autorit: S’kam faj, nuk arrita ta çoj te psikiatri

Pas ngjarjes së rëndë të së shtunës në Greqi, ku një bullgar 35 vjeç përdhunoi pastruesen shqiptare të pallatit, reagoi dhe nëna e agresorit. Gruaja...

Lajme të tjera

Web TV