I luten për të bërë koncert në Serbi, Capital T iu vë një kusht fansave serbë (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një nga emrat më të suksesshëm në industrinë e muzikës shqiptare, Capital T, është gjithnjë aktiv në rrjete sociale. Edhe pse shpesh poston foto nga përditshmëria, ne sërish dimë shumë pak për jetën e tij personale.

Ajo që na tërhoqi vëmendjen këtë herë, është përgjigjja që i ka kthyer një prej ndjekësve të tij, gjatë një bisede virtuale. Së fundmi, këngëtari u drejtoi një pyetje ndjekësve në Instagram, që ishte në lidhje me vendet që fansat do të donin që Capital T të performonte këtë vit.

Një prej përgjigjeve ishte: “Në Serbi të lutem, ti ke shumë fansa këtu.” Dhe True Kapo i kundër përgjigjet në këtë mënyrë: “Ndoshta kur shteti juaj të na njohë ne. Republika e Kosovës.”

 


Të fundit

I luten për të bërë koncert në Serbi, Capital T iu vë një kusht fansave serbë (Foto)

Një nga emrat më të suksesshëm në industrinë e muzikës shqiptare, Capital T, është gjithnjë aktiv në rrjete sociale....

Shoferët nuk ndërgjegjjsohen/ Policia vendos afro 3.000 gjoba brenda 24 orëve

Shpejtësia e lartë është një nga shkeljet kryesore të shoferëve me makina. Gjatë 24 orëve të fundit policia ka ndëshkuar shumë prej tyre që...

Covid në Shqipëri/ Ja sa viktima dhe raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

Këshilli Kombëtar i Territorit miraton lejen për Teatrin Kombëtar ,Veliaj: Ecim para!

Këshilli Kombëtar i Territorit ka miratuar lejen për Teatrin Kombëtar në Tiranë, e për pasojë tani më nuk ka më pengesa për të nisur...

Rama në Durrës: Riparimi i pallateve të dëmtuara nga tërmeti, drejt përfundimit

Kryeministri Edi Rama këtë të martë ka inspektuar nga afër punën për rindërtimin e pallateve të dëmtuara nga tërmeti i nëntorit të 2019-ës. Sipas kreut...

Lajme të tjera

Web TV