Gazeta Fjala, e premte 16 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 16 korrik 2021

Dashi Ekziston mundësia të zbuloni që një prej të afërmve tuaj është duke folur keq për ju. Kjo do të bëjë që të shqetësoheni gjatë...

Rama jep lajmin: Nisin sot fluturimet drejt Zyrihut e Stambollit nga “Flatrat e Veriut”

Sot kanë nisur fluturimet drejt Zyrihut dhe Stambollit nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Flatrat e Veriut”. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Kryeministri...

PD publikon listën, emrat që kandidojnë për anëtarë të Këshillin Kombëtar

Partia Demokratike ka publikuar listën me kandidatë për Këshillin Kombëtar, të cilët do i dërgohen Kuvendit Kombëtar të PD-së për miratim në mbledhjen që...

Shqiptari i kapur me kanabis dënohet nga gjykata britanike, avokati: Do shlyente borxhin për operacionin e babait

Një “fermer” kanabisi është dënuar me dy vite e gjysmë nga autoritete britanike pasi u ka kap duke kultivuar 64 bimë të lëndës narkotike...

Lajme të tjera

Web TV