Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë martuar në fshehtësi?! Ja detaji që i nxorri zbuluar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë treguar se kanë një nga lidhjet më të forta në showbizz-in tonë. Genci ka festuar ditëlindjen dhe nuk kishte sesi të mungonte urimi i partneres së tij.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Për burrin tim të mrekullueshëm, i cili më surprizon gjithmonë. Ti je shoku im më i mirë dhe dashuria ime përgjithmonë! Të dua me gjithë zemër @gencprelvukaj.

Ps: Doja të të bëja diçka shumë të veçantë për ditëlindjen tënde dhe pastaj u kujtova se ti tashmë më ke mua”, ka shkruar Eni krahas fotos. Ajo që na bie në sy tek ky postim është fakti që këngëtarja e ka quajtur partnerin e saj “burri im”, duke ngritur dyshimet se kjo dyshe është martuar tanimë, por gjithmonë kanë zgjedhur që edhe këtë lajm ta mbajnë sekret nga mediat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)


Të fundit

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë martuar në fshehtësi?! Ja detaji që i nxorri zbuluar

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë treguar se kanë një nga lidhjet më të forta në showbizz-in tonë. Genci...

Aksioni i 24 orëve të fundit të policisë/ Arrestohen 12 persona, pezullohen 43 patenta dhe gjobiten 2354 shoferë

Policia e Shtetit ka publikuar bilancin e masave të vendosura gjatë 24 orëve të fundit, në kuadër të shoferëve që nuk respektojnë sinjalistikat rrugore. Sipas...

“Liqeni i ftohtë” që ka pushtuar Gjermaninë, tashmë në drejtim të Shqipërisë

Pas shumë ditësh me temperatura shumë të larta, po vijnë shirat dhe stuhitë. Harta klimatike do të pësojë në orët në vazhdim ndryshime të...

Rritje e rasteve me COVID/ 18 të infektuar në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

18 raste te reja me koronavirus jane regjistruar ne 24 oret e fundit ne vendin tone, nderkohe qe fatmiresisht nuk ka pasur viktima. NJOFTIMI I...

Rrezikoi humbjen e jetës, rikthehet në fushë pas 8 muajsh lojtari i Premier League

Leja e shumëpritur nga mjekët më në fund ka ardhur për Raul Jimenez. Sulmuesi mund të kthehet me Wolves në fushë dhe ditën e...

Lajme të tjera

Web TV