Përplasen dy makina në Durrës, humb jetën një grua

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë me vdekjen e një personi ka ndodhur pak më parë në Hamallaj të Durrësit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 24.07.2021, rreth orës 10:00, në Hamallaj, Durrës, shtetasi G. H., 67 vjeç, duke drejtuar mjetin është përplasur me një tjetër mjet me drejtues shtetasin B. D. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetësja E. H., e cila ishte pasagjere në mjet.

Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.


Të fundit

Përplasen dy makina në Durrës, humb jetën një grua

Një aksident i rëndë me vdekjen e një personi ka ndodhur pak më parë në Hamallaj të Durrësit. Durrës/Informacion paraprak Më...

Tmerrohet adoleshentja, përplaset me një pulëbardhë në një park argëtues

Një adoleshente u frikësua jashtëzakonisht shumë kur u ndesh me një pulëbardhë në mes të 'fluturimit' të udhëtimit të rrufeshëm të quajtur 'Slingshot' në...

U kap me kanabis në makinë, arrestohet djali i Azem Hajdarit dhe shoku i tij

Arrestohet djali i vogël i Azem Hajdarit. 23-vjeçari që mban emrin e të atit u shoqërua ditën e djeshme në Komisariat pasi në makinën...

Optike kritike sfiduese e humorit vulgar e banal

– tekst i ripunuar - Nga Mexhit Prenci 1-Humori vulgar e banal, ka pushtuar skenat teatrore & portalet televizive. Qasja për të bërë humor me hundën...

Kancelarja Merkel, mbrojtja e klimës dhe katastrofat

Nga Christoph Strack “Kancelarja e klimës” - kështu e quajnë herë pas here kancelaren gjermane Angela Merkel, edhe këto ditë pas reshjeve pothuaj apokaliptike. A...

Lajme të tjera

Web TV