Plagosja e 52-vjeçarit në Shkodër/ U qëllua nga RENEA gjatë operacionit për arrestimin, dyshohet se…(Detajet)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ardjan Narkaj, 52-vjeçari nga Kopliku që mbeti i plagosur sot në Shkodër është qëlluar nga RENEA gjatë operacionit për arrestimin e tij.

Narkaj ishte në kërkim nga policia për vrasje të dyfishtë dhe policia kishte marrë informacion për vendndodhjen e tij në fshatin Bratosh të Malësisë së Madhe, teksa ka ndërmarrë një operacion për arrestimin, por me sa duket ka hasur në rezistencë.


Të fundit

Plagosja e 52-vjeçarit në Shkodër/ U qëllua nga RENEA gjatë operacionit për arrestimin, dyshohet se…(Detajet)

Ardjan Narkaj, 52-vjeçari nga Kopliku që mbeti i plagosur sot në Shkodër është qëlluar nga RENEA gjatë operacionit për...

Mori tre plumba, kush është 52-vjeçari i shpallur në kërkim që u plagos në Shkodër (Emri)

Tre plumba ka marrë 52-vjeçari që u plagos mëngjesin e sotëm në Shkodër. Mësohet se i plagosur ka mbetur 52-vjeçari Ardjan Narkaj, i cili ka...

Majlinda Kelmendi e pafat në këto Lojëra Olimpike! Kampionia e botës eliminohet që në start

Majlinda Kelmendi ka zhgënjyer në Lojërat Olimpike duke u eliminuar që në raundin e parë. Kampionia e botës në Rio 2016 me Kosovën, kishte përballë...

Flota e parë e autobusëve të gjelbër “Go Green” në Tiranë, Rama: Në gusht nis linja e madhe unazore me 66 stacione

Nga gushti do të futen në qarkullim autobusët e gjelbër “Go Green”, të cilët do të përshkruajnë linjën e madhe unazore prej 13.2km me...

Lajm i fundit/ Plas arma në Shkodër, plagoset një person, niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ku një person ka mbetur i plagosur. Sipas BalkanWeb, i plagosur ka mbetur një person i shpallur në...

Lajme të tjera

Web TV