Ndërron jetë vajza 4-vjeçare e reperit të njohur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vajza e reperit të famshëm Fetty Wap, Lauren ka ndërruar jetë në moshën 4-vjeçare.

Lajmin e ka bërë të ditur nëna e saj, Turquoise përmes një postimi në “Instagram”, ndërsa nuk dha detaje të tjera rreth shkakut.

 

Reperi i cili ka 6 fëmijë me 5 nëna të ndryshme, pasi performoi në festivalin Rolling Loud të Miamit, shkroi në rrjetet sociale: LoLo babi e bëri atë për ty.

 

Ndërkohë vdekja e Lauren u përfol një muaj më parë, por nuk ishte

konfirmuar deri këtë fundjavë, kur Turquoise ndau një video të sajën me lajmin e hidhur.

 


Të fundit

Ndërron jetë vajza 4-vjeçare e reperit të njohur

Vajza e reperit të famshëm Fetty Wap, Lauren ka ndërruar jetë në moshën 4-vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur...

Goditi me çifte 55-vjeçarin në Vlorë, arrestohet burri

Një 55-vjeçar në Vlorë është plagosur me armë gjahu. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta në vendin e quajtur “Lumi i Kripës”...

Grenell për vizitë në Shqipëri, publikon foton me Ramën

Lajmi është konfirmuar nga vetë ish-i dërguari i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi. Ai ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet se është takuar...

Veliaj takim me Komitetin Olimpik të Kosovës: Kalendar i përbashkët trajnimesh e ndihmë reciproke

Shqipëria dhe Kosova do të bashkojnë forcat në disiplina të ndryshime sportive për të arritur rezultate të larta. Përmes një postimi në rrjete sociale,...

Policia zbulon 400 rrënjë kanabis në pyllin e Gramshit, në pranga inspektori i pyjeve

2 raste të kultivimit të kanabisit janë goditur ditën e sotme në  Gramsh. Burime zyrtare bëjnë me dije se Policia ka konstatuar 400 rrënjë...

Lajme të tjera

Web TV