Vajza e aktorit të ndjerë, Paul Walker zyrtarizon fejesën

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker, Meadow Walker, ka bërë zyrtare fejesën me partnerin e saj, Louis Thornton-Allan.

Modelja 22-vjeçare ka treguar përmes një video në Instagram ku shihet duke treguar unazën e diamantit që e mban në gisht teksa shkon për të notuar në pishinë.

Lajmi i fejesës së tyre vjen pak kohë pasi dyshja bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë.

Ishte partneri i saj, Louis i cili publikoi në rrjetet sociale një foto, ku shihej krah të dashurës, Meadow Walker dhe dukeshin mjaft të qeshur e të lumtur së bashku.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)


Të fundit

Kërkohej në të gjithë Shqipërinë/ Arrestohet 22-vjeçari i dënuar me burg, ja akuzat

Një 22-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se Erdis Hysko, i...

“Për punën po sakrifikoj rininë”, deputetja 24-vjeçare ankohet për rrogën 10 mijë euro

Anëtarja më e re e Parlamentit Federal Gjerman , Emilia Fester, ankohet për orët e pafundme që i kushton punës. Ajo ka thënë se rroga...

Zelensky takohet pas 3 muajsh me bashkëshorten (Foto)

Volodymyr Zelensky është fotografuar me gruan Olena për herë të parë që kur Rusia pushtoi Ukrainën tre muaj më parë. Çifti mori pjesë sot...

Marrëveshje për 100 laboratorë “Smart” në shkolla, Rama: Ky është vetëm fillimi

Qeveria shqiptare dhe Fondacioni Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim (AADF) firmosën një marrëveshje për krijimin e 100 laboratorëve të parë SMART në shkollat 9-vjeçare dhe për...

Aksidentoi 20-vjeçaren në vizat e bardha dhe u largua, arrestohet shoferi

Vihet në pranga një shtetas që aksidentoi një këmbësore, në vijat e bardha. Shërbimet e Policisë Rrugore, pas marrjes së njoftimit se një automjet...

Lajme të tjera

Web TV