Pas plot 15 vitesh, Luana Vjollca largohet nga “Top Channel”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Nuk e dimë ç’ndodhi papritur mes moderatores Luana Vjollca dhe drejtuesëve të televizionit ku ajo ka punuar prej 15 vitesh, “Top Channel”. Burime për “Gazeta Express” bëjnë me dije se Luana po largohet nga ky televizion dhe tashmë emisionet e saj do të mbajnë logon e një televizioni tjetër.

Megjithatë, vetë Luana nuk ka reaguar ende lidhur me këtë lajm duke e lënë ende në pikëpyetje faktin e largimit të saj. Më herët, moderatorja u fokusua totalisht në punën e saj duke anuluar të gjitha koncertet që kishte për këtë verë.

Pas gati 1 viti mungesë në muzikë, Luana Vjollca u rikthye me një këngë të re me titullin “1 mijë vjet”. Po ashtu ajo ka treguar se ka punuar për të tjera këngë, për të cilat nuk dihet ende se kur mund ta gjejnë dritën e publikimit.

Luana zbuloi se ka përgatitur dy këngë verore, por ende nuk e di nëse do i publikojë apo jo.

“I kam dy këngë verore që i dua shumë. T’i publikoj apo t’i ruaj? Po unë gjërat që i dua fort, i ruaj”, shkroi Luana krahas një imazhi të shkëputur nga studioja muzikore.

Epo, tashmë s’dihet çfarë presim prej moderatores dhe cilat janë projektet me të cilat do të na surprizojë shumë shpejt.


Të fundit

Pas plot 15 vitesh, Luana Vjollca largohet nga “Top Channel”

Nuk e dimë ç’ndodhi papritur mes moderatores Luana Vjollca dhe drejtuesëve të televizionit ku ajo ka punuar prej 15...

Manastirliu jep njoftimin: Edhe shtatori muaji i hapur për vaksinim masiv

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që edhe muaji shtator të jetë muaj i hapur për vaksinimin masiv të popullsisë. Ky vendim i ministrisë vjen pas...

Dyshonte se e tradhtonte me djalin e dajës/ Si u dhunua 18 vjeçarja për vdekje, shoku e ndihmoi…

Shkaqe të dobëta xhelozie po hetohen si pista kryesore që bëri Dardan Krivaqën vrasësin e partneres së tij. Në njoftimin për shtyp Gjykata e Ferizaj...

Zëdhënësja e KE për “DW”: Së shpejti, edhe Shqipëria pjesë e sistemit digjital të certifikatave të vaksinimit ndaj Covid-19

Një zëdhënëse e Komisionit Europian i tha Deutsche Welles, se procesi i pranimit të vendeve të Ballkanit në sistemin e certifikatave digjitale COVID të...

“Unë dhe Rama qeshim me ata që…”/ Vuçiç flet për Open Balkan dhe sulmon Kurtin dhe Haradinajn

Presidenti Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka komentuar nismën “Open Balkan’’ teksa jepte një intervistë për televizionin serb Happy Tv. Vuçiç thotë se “Open Balkan’’ është ide fantastike për Ballkanin...

Lajme të tjera

Web TV