Makina përplas 80-vjeçarin, shoferi braktis të moshuarin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 80-vjeçar ka mbetur i plagosur në Elbasan mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se aksidenti u regjistrua në aksin Elbasan-Metalurgji, në fshatin Katundi i Ri rreth orës 19:50, ku 80-vjeçari me inicialet B.M., i cili po ecte në rrugë, u përplas nga një automjet.

Ai ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Pas ngjarjes, shoferi i automjetit u largua, ndërsa policia po punon për identifikimin e tij.


Të fundit

Makina përplas 80-vjeçarin, shoferi braktis të moshuarin

Një 80-vjeçar ka mbetur i plagosur në Elbasan mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti. Me një njoftim për...

OBSH: Ndotja e ajrit shkurton jetën më shumë se pirja e duhanit

Ndotja e ajrit po u heq vite jetë miliarda njerëzve në të gjithë botën dhe është një kërcënim më i madh për jetëgjatësinë sesa...

Kosova merr fitoren e parë në kualifikueset e Botërorit

Triumf historik i Kosovës! Dardanët e Bernard Shaland, mposhtën me rezultatin 0-1 Gjeorgjinë, në kualifikueset e Botërorit, duke siguruar kështu fitoren e parë historike...

Çuçi pas rikonfirmimit në detyrë: Kontrolli i territorit, lufta ndaj kriminalitetit dhe ngritja e Policisë së Shtetit, mbeten prioritet 

Çuçi pas rikonfirmimit në detyrë: Kontrolli i territorit, lufta ndaj kriminalitetit dhe ngritja e e Policisë së Shtetit, mbeten prioritet   Një vlerësim nga kryeministri Edi...

Keni nevojë për energji, ja çfarë duhet të konsumoni!

Shpesh ankohemi që nuk kemi energji gjatë ditës dhe këtë plogështi mundohemi ta luftojmë me kafeinë, por na nevojitet më shumë se kaq. Mjekët shpjegojnë...

Lajme të tjera

Web TV