Aksident me vdekje në rrugën Tiranë-Durrës/ Makina përplas 60-vjeçarin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident me vdekje ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Automjeti tip “Ford” ka përplasur për vdekje këmbësorin 60-vjeçar

Shoferi i automjetit është shoqëruar në komisariatin e Policisë.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Durrës/ Informacion paraprak.

Më datë 11.09.2021, në orën 16:40, në aksin rrugor Tiranë-Durrës, shtetasi A. A., 62 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Aksident me vdekje në rrugën Tiranë-Durrës/ Makina përplas 60-vjeçarin

Një aksident me vdekje ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Automjeti tip “Ford” ka përplasur për vdekje këmbësorin 60-vjeçar Shoferi i...

Rikthim ëndrrash për Ronaldon në “Old Trafford”, ylli portugez debuton me gol në pjesën e parë (Video)

U rikthye me shumë buje në shtëpinë e tij, në “Old Traford”, i mjaftuan vetëm 45 minuta lojë për të lënë menjëherë gjurmë tek...

Situata e COVID-19 në Shqipëri/ 4 viktima dhe 869 raste të reja në 24 orët e fundit

Shqipëria ka regjistruar 869 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 100 më pak se dje. Po ashtu 4 pacientë...

Zgjedhja e organeve drejtuese/ Parlamenti mblidhet sërish ditën e hënë

Kuvendi do të mblidhet sërish ditën e hënë. Në njoftimin zyrtar bëhet me dije se në mbledhjen që do të mbahet në orën 17:00 do...

Kanabis dhe muzikë jashtë orarit, gjobitet pronari i lokalit në Sarandë

Policia e Sarandës ka ndëshkuar dhe proceduar penalisht administratorin e një lokali i cili është kapur duke ushtruar aktivitetin pas orarit të përcaktuar. Ndër të...

Lajme të tjera

Web TV