Ekzekutohet para syve të së dashurës shtatzënë, djali 23-vjeçar i bosit të Camorra-s (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 23-vjeçar italian u ekzekutua me armë në një skenë tipike mafioze në qytetin e Napolit.

Policia shkoi menjëherë në Via Luigi Crisconio, në rrugën numër 51, Itali, pasi i riu u vra nga disa persona të panjohur.

Sipas gazetës italiane Napoli Today, Carmine D’Onofrio ishte nën shoqërinë e të dashurës së tij shtatzënë në momentin ku u qëllua, pasi autorët i bënë pritë. I riu nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra dhe humbi jetën në spital.

Carmine D’Onofrio ishte djali jashtë martese i Giuseppe De Luca Bossa,  vëllai i Antonio De Luca Bossa, anëtar i lartë i klanit Camorra në rrethin Ponticelli të Napolit.

Antonio De Luca Bossa, i njohur si “Tonino ‘o sicco” konsiderohet nga hetuesit si një nga kriminelët më të rrezikshëm të Camorrës napolitane dhe është dënuar më burgim të përjetshëm nga shteti italian.

Të fundit

Rama: Presim të jemi me ju në ditën kur Ukraina do të marrë frymë lirisht

Kryeministri Edi Rama pas Samitit Ukrainë – Evropa Juglindore: Lufta ndalet, duke ndalur agresorit. Ukraina meriton të mbështetet dhe të...

Rama në konferencë me Zelenskyn: Të nderuar të mikëpresim një udhëheqës të rezistencës

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kombi shqiptar mbështet Ukrainën në luftën e saj kundër agresionit rus. Në një konferencë të përbashkët për shtyp në Tiranë...

Samiti i Ukrainës në Tiranë/ Erdogan: Gati të rikthejmë palët në tryezën e bisedimeve

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ka mbajtur një fjalë përshëndetëse në samitin për Ukrainën që po mbahet në Tiranë. Në një videomesazh presidenti...

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri Rama dhe presidenti i Ukrainës...

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i qetë ose nëse policia do...

Lajme të tjera

Web TV