Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Trajleri përplas makinën, dyshohet për një viktimë dhe disa të plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare  Librazhd-Elbasan mbrëmjen e sotme.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Xibrrakë në një kthesë afër një karburanti dhe dyshohet se ka të plagosur rëndë. Ne aksident është përfshirë një autoveturë dhe një trailer.

Si rezultat i përplasjes mes tyre autovetura ka dalë jashtë rruge dhe është shkatërruar.

Për shkak të aksidentit është bllokuar qarkullimi i automjeteve prej 15 minutash. Policia ka mbërritur në vendngjarje për disiplinimin e qarkullimit dhe hapjen e rrugës me një korsi.

Ndërkohë ende nuk janë të qarta rrethanat dhe shkaqet e aksidentit. Burime jo zyrtare dhe burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dyshohet se nga aksidenti ka një viktimë.


Të fundit

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Trajleri përplas makinën, dyshohet për një viktimë dhe disa të plagosur

Një aksident ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare  Librazhd-Elbasan mbrëmjen e sotme. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Xibrrakë...

Italianët kërkojnë referendum mbi legalizimin e eutanazisë, ja sa firma mblidhen

Në gjykatën kushtetuese në Itali janë dorëzuar më shumë se një milion e 200 mijë firma për të kërkuar një referendum mbi legalizimin e...

Sherr me sende të forta në Korçë, një i plagosur

Një konflikt i çastit në të cilin u përfshinë disa persona ka degraduar në dhunë fizike dhe në përdorimin e sendeve të forta. Sipas...

E rëndë në Berat, “Benz-i” përplas makinën, luftojnë për jetën 4 anëtarët e familjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Berat-Dimal, në vendin e quajtur Moravë. Një mjet furgon mallrash, tip Benz, me targa AA 297...

“No time to die”/ Premiera e filmit të shumëpritur në Tiranë

Adhuruesit e agjentit të famshëm 007 kanë pritur me padurim filmin e James Bond me titull “No Time To Die” . Shqiptarët do të...

Lajme të tjera

Web TV