E pabesueshme, Icardi e bën sërish, tradhton edhe Wanda Narën! Ajo shpërthen: Një tjetër familje që e shkatërrove për një…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nuk janë më bashkë, ose të paktën kështu duket nga mesazhi i publikuar sot nga modelja argjentinase në rrjetet sociale.

Në mënyrë të papritur, në rrjete sociale është shfaqur një mesazh i qartë i saj. “Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, shkruante Wanda e cila menjëherë e ka hequr nga lista e ndjekësve sulmuesin argjentinas të PSG-së.

Bashkë me të, ajo ka hequr nga lista e ndjekësve edhe aktoren Eugenia Suarez dhe sipas fansave të shumtë të saj në rrjetet sociale, dyshohet si Icardi e ka tradhtuar me këtë të fundit, duke sjellë vendimin e menjëhershëm të saj për t’u shkëputur nga sulmuesi.

 


Të fundit

E pabesueshme, Icardi e bën sërish, tradhton edhe Wanda Narën! Ajo shpërthen: Një tjetër familje që e shkatërrove për një…

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nuk janë më bashkë, ose të paktën kështu duket nga mesazhi i publikuar sot...

Angela Merkel vizitë lamtumire në Turqi/ Erdogan e ‘thumbon’: Je ankuar disa herë te unë! Atë që thua ti ma thotë edhe nipi im

Kancelarja në largim e Gjermanisë, Angela Merkel, ka zhvilluar vizitën e lamtumirës në Turqi, ku është pritur nga Presidenti Erdogan. Në takimin mes tyre nuk...

Putin ngacmon live gazetaren: Je shumë e bukur për të më kuptuar

Presidenti rus, Vladimir Putin, tha se një spikere e lajmeve amerikane ishte “shumë e bukur” për ta kuptuar atë në lidhje me një çështje...

Agron Gjekmarkaj: Nëse Berisha triumfon, unë do të largohem nga partia

I ftuar në një emision humori mbrëmjen e sotme, deputeti i PD Agron Gjekmarkaj, i futur në listat e kandidatëve për deputetë nga Basha...

Pamjet që nuk u transmetuan/ Mikela e Përputhen godet me shuplakë Jurgenin: Mos mu afro se të vras

Në fillim të kësaj jave, pati një përplasje të ashpër mes Mikelës dhe Jurgenit, i cili i tha se “shkon për 5 mijë lekë”....

Lajme të tjera

Web TV